broken clouds
27°C
04.07.2026.
Нови Сад
eur
117.3182
usd
100.6764
Сачуване вести Претрага Navigacija
Подешавања сајта
Одабери писмо
Одабери град
  • Нови Сад
  • Бачка Паланка
  • Бачка Топола
  • Бечеј
  • Београд
  • Инђија
  • Крагујевац
  • Лесковац
  • Ниш
  • Панчево
  • Рума
  • Сомбор
  • Стара Пазова
  • Суботица
  • Вршац
  • Зрењанин

РЕМИ ВРШЦА И КАБЕЛА У ПРВОЈ ЛИГИ СРБИЈЕ: Вук Бошкан спасилац

29.11.2025. 13:47 15:02
Ф. Бакић
Фото: Dnevnik.rs

Фудбалери Кабела освојили су бод на гостовању Вршцу у 20. колу Прве лиге Србије головима Вука Бошкана.

Повели су домаћи у петом минуту када је голман Андријанић дао сјајну лопту у простор Новаку Гојкову који је финтом избацио Кљајића и потом матирао Торомана.

Фудбалери Кабела освојили су бод на гостовању Вршцу у 20. колу Прве лиге Србије головима Вука Бошкана 

По повратку на терен нови „потоп“ за Кабел. Вршчани су им одузели лопту на половини, Гојков је сјајно упослио Димитрија Петронијевића који је одрадио лакши део посла и дуплирао предност Банаћана. Голом Бошкана у 60. минуту након одбитка Кабел је смањио заостатак. Драми није било краја, па је тако исти играч у 90. минуту најпре промашио једанаестерац, а потом натрчао на одбитак и донео Кабелу бод.

Црвено-црне до краја полусезоне очекује гостовање Јединству и дуел са Борцем у Новом Саду.

Вршац – Кабел 2:2 (1:0)

ВРШАЦ: Градски стадион, гледалаца: 100. Судија: Вукадиновић. Стрелци: Гојков у 5. и Петронијевић у 46. за Вршац, а Бошкан у 60. и 90. минуту (п) за Кабел. Жути картони: Радојичић, Андријанић, Сердар (Вршац), Чечарић, Новевски, Кљајић, Кочовић (Кабел).

ВРШАЦ: Андријанић, Петронијевић, Киковић, Миливојевић (Атем), Попов (Спасојевић), Лаиновић (Јанковић), Јањић, Остојић, Гојков (Мајсторовић), Сердар (Грек), Радојичић.

КАБЕЛ: Тороман, Кљајић, Чечарић, Пауновић (Станисављевић), Кочовић, Караћ (Нинковић), Петрић, Новевски, Бошкан, Ђурић (Апостоловски), Пиваш (Гргић).

Пошаљите коментар