overcast clouds
23°C
04.07.2026.
Нови Сад
eur
117.3182
usd
100.6764
Сачуване вести Претрага Navigacija
Подешавања сајта
Одабери писмо
Одабери град
  • Нови Сад
  • Бачка Паланка
  • Бачка Топола
  • Бечеј
  • Београд
  • Инђија
  • Крагујевац
  • Лесковац
  • Ниш
  • Панчево
  • Рума
  • Сомбор
  • Стара Пазова
  • Суботица
  • Вршац
  • Зрењанин

ХАОС СЕ НАСТАВЉА, ТЕРЕТЊАЦИ НА ПРЕЛАЗИМА ЧЕКАЈУ И ШЕСТ САТИ! Огласила се Управа граничне полиције

21.12.2025. 18:41 19:07
Пише:
Извор:
Танјуг
Фото: MUP.gov.rs/printscreen

БЕОГРАД: Према информацијама Управе граничне полиције у 17.24 часова теретна возила на прелазима чекају од 150 до 360 минута, најдуже на Батровцима, док се путничка возила најдуже задржавају на граничном прелазу Сремска Рача, саопштио је вечерас Ауто-мото савез Србије.

На граничном прелазу Батровци теретна возила на излазу чекају 360 минута, на прелазу Шид 180, а на граничном прелазу Градина 150 минута.

Путничка возила на прелазу Сремска Рача на улазу чекају 30 минута, на прелазу Прешево на излазу 20 минута.

На осталим граничним прелазима, као и на наплатним станицама нема задржавања за све категорије возила.

Истовремено, АМСС упозорава возаче да магла и ниска облачност смањују видљивост и отежавају вожњу на већини путних праваца у Србији, као и да се саветује максималан опрез због појачаног интензитета саобраћаја.

Извор:
Танјуг
Пише:
Пошаљите коментар