НИШЛИЈЕ ПОЈАЧАЛА ДВА ИГРАЧА: Мустафа дошао из Воше, а Јокић из Радника
09.01.2026.
18:04
18:06
Коментари (0)
Фудбалери Радничког из Ниша довели су два играча као појачање у зимском прелазном року. За Нишлије су потписали Ибрахим Мустафа и Ранко Јокић.