clear sky
22°C
09.06.2026.
Нови Сад
eur
117.3182
usd
100.6764
Сачуване вести Претрага Navigacija
Подешавања сајта
Одабери писмо
Одабери град
  • Нови Сад
  • Бачка Паланка
  • Бачка Топола
  • Бечеј
  • Београд
  • Инђија
  • Крагујевац
  • Лесковац
  • Ниш
  • Панчево
  • Рума
  • Сомбор
  • Стара Пазова
  • Суботица
  • Вршац
  • Зрењанин

(ФОТО/ВИДЕО) ТРАМП ЈЕ ИСТА МАЈКА! Испливао стари интервју Мери Ен, а сви коментаришу да је од ње наследио МИМИКУ, али и ФРИЗУРУ! Уверите се сами

16.01.2026. 08:43 08:56
Пише:
Извор:
Блиц
majka donalda trampa
Фото: Screenshot YT Ernie Anastos

Исечак из ретког интервјуа Мери Ен Маклауд Трамп, мајке америчког председника Доналда Трампа, појавио се недавно на друштвеним мрежама, а бројни корисници су коментарисали колико један од најмоћнијих људи света личи на њу.

Први детаљ који свима упада у очи је коса - људи су у шаљивом тону истицали да је плаву косу наследио од мајке, али и да су им фризуре сличне. Други детаљ због којег се говори да је Трамп "копија" своје мајке су црте лица.

"На овој фотографији мајка Доналда Трампа изгледа као лик из филма о Трамповом животу где Трамп тумачи све улоге", један је од коментара на фотографију Мери Ен из 1997.

Осим косе и невероватне физичке сличности, да се приметити и да им је мимика донекле слична.

Занимљиво је да Трамп, који спроводи оштру антиимиграциону политику у намери да у Сједињеним Државама остану само рођени Американци, вуче корене из Шкотске. Његова мајка Мери Ен рођена је 1912. у малом граду Сторновеју са око 7.000 становника на острву Луис у Атлантском океану, о чему је и говорила у интервјуу.

И она је, као и људи које Трамп користећи Службу за имиграцију и царине (ИЦЕ) покушава да отера из Америке, дошла је у САД бродом "РМС Трансилванија" када је имала свега 18 година. Према подацима Фејсбук странице "Историјске чињенице" ("Historical facts"), имала је само 50 долара у џепу када се преселила у велику земљу, где се потом удала за Фреда Трампа и родила петоро деце.

- Дошла сам у Њујорк, упознала свог будућег супруга и удала се - рекла је она за ирску телевизију "РТЕ" 1994. године.

Мајка лидера Сједињених Држава се у интервјуу осврнула и на тежак животни ударац, њен најстарији син и Доналдов брат Фреди преминуо је 1981. у 42. години живота од, како су медији писали, срчаног удара изазваног алкохолизмом.

- То је нешто што мајка никада не заборавља - рекла је она на крају.

Мери Ен је напао лопов који јој је отео ташну са само 14 долара. Повреде су биле кобне, а преминула је 2000. године, само годину дана након свог супруга и много пре него што је њен син Доналд започео своју политичку каријеру.

Извор:
Блиц
Пише:
Пошаљите коментар