broken clouds
29°C
14.07.2026.
Нови Сад
eur
117.3182
usd
100.6764
Сачуване вести Претрага Navigacija
Подешавања сајта
Одабери писмо
Одабери град
  • Нови Сад
  • Бачка Паланка
  • Бачка Топола
  • Бечеј
  • Београд
  • Инђија
  • Крагујевац
  • Лесковац
  • Ниш
  • Панчево
  • Рума
  • Сомбор
  • Стара Пазова
  • Суботица
  • Вршац
  • Зрењанин

ПЕЊАРОЈА КОНАЧНО ЗАДОВОЉАН ИГРОМ ПАРТИЗАНА: "Успели смо да славимо без неколицине играча - Али сви који су данас играли су имали фокус и мислим да смо одиграли добру утакмицу"

16.01.2026. 22:20 22:23
Пише:
Извор:
Б92
penjaroja
Фото: ABA league j.t.d./ Dragana Stjepanović

Тренер Партизана Ђоан Пенајроја био је, коначно, задовољан игром његовог тима који је убедљиво поразио Игокеу у одложеној утакмици АБА лиге.

Црно-бели су са ауторитативних 103:81 потукли изабранике Ненада Стефановића. 

Серијом тројки, борбом и константно добрим нападачким решењима, Партизан је лако дошао до 12. победе у регионалном такмичењу.

Овакав тријумф добија додатно на значају када се узме у обзир да су Београђани играли без неколицине главних адута (Паркер, Пејн, Милтон, Џонс, Џекири, Браун).

"Прво, срећни смо јер смо победили. Игокеа није лак противник, ово није лако гостовање и ово је добра победа за нас, посебно након меча са Олимпијакосом, где смо одиграли лоше и било је потребно да вратимо самопоуздање. Успели смо да славимо без неколицине играча, Џабарија, Стерлинга... Нису могли да играју ни Пејн, ни Џекири. Али сви који су данас играли су имали фокус и мислим да смо одиграли добру утакмицу. У нападу смо имали 28 асистенција због чега сам веома срећан".

(B92)

Извор:
Б92
Пише:
Пошаљите коментар
КОШАРКАШИ ПАРТИЗАНА ПРОТУТЊАЛИ КРОЗ ЛАКТАШЕ Игокеа лак плен
Partizan

КОШАРКАШИ ПАРТИЗАНА ПРОТУТЊАЛИ КРОЗ ЛАКТАШЕ Игокеа лак плен

16.01.2026. 18:50 20:47