ДРАМА У ТОТЕНХЕМУ, ТРЕНЕР ФРАНК У ШОКУ Двојица играча имала саобраћајку, гума на ”ферарију” је експлодирала у вожњи!
Фудбалери Тотенхема Вилсон Одобер и Рандал Коло Муани доживели су саобраћајну незгоду у Енглеској, али срећом нису теже повређени и очекује се да буду спремни за наредни меч свог тима.
Инцидент се догодио у уторак на ауто-путу М25 у округу Хертфордшир, када је на црном Ферарију у којем су се налазила двојица француских репрезентативаца пукла гума током вожње.
Фотографије са лица места брзо су се појавиле на друштвеним мрежама и британским медијима, а на њима се види како Одобер и Коло Муани стоје поред пута, у близини возила и припадника хитних служби.
Randal Kolo Muani & Wilson Odobert both involved in a car crash today.
Thankfully both are okay.#THFC #SPURS #COYS #TOTTENHAM pic.twitter.com/ywYBefH6p1— Gary Ward (@GaryRWard) January 27, 2026
Посебно упада у очи потпуно уништена предња десна гума аутомобила, која је изгорела након пуцања, што је додатно забринуло јавност.
Ипак, тренер Тотенхема Томас Франк убрзо је смирио навијаче и потврдио да су оба фудбалера добро и да су задобили само лакше повреде.
- Коло Муани и Вилсон Одобер су обојица добро. Нажалост, били су укључени у мању саобраћајну незгоду. Сви остали учесници су такође добро. Дошло је до пуцања гуме. Они ће нам се придружити нешто касније вечерас - изјавио је Франк.
🚨radnal kolo muani and wilson odorbert were involved in a car crash early this afternoon, both players are fine. pic.twitter.com/25ulxZmpbV
— spurs tranfer rumors and deals (@bobbaxter8yid) January 27, 2026
Према информацијама из клуба, лекарски тим је прегледао играче и утврђено је да нема озбиљнијих последица, па се очекује да обојица буду на располагању стручном штабу већ у среду увече. Тотенхем тада очекује изузетно важан дуел у Лиги шампиона против Ајнтрахта из Франкфурта, а управо се Коло Муани и Одобер налазе међу опцијама за састав.
Telegraf.rs