ВОЗАЧ ИЗНЕНАДА СКРЕНУО У СУПРОТАН СМЕР И СЛЕТЕО У КАНАЛ Преминуо на лицу места СУМЊА СЕ ДА МУ ЈЕ ПОЗЛИЛО ЗА ВОЛАНОМ
Тешка саобраћајна несрећа догодила се код Лазаревца када је путничко возило слетело са коловоза, а возач је преминуо.
Једна особа погинула је у саобраћајној несрећи код Лазаревца, када је аутомобил „фолксваген бора“ слетео са пута, сазнаје Телеграф.рс.
Према првим информацијама, до несреће је дошло у месту Барошевац око 14 сати, када је мушкарцу М. Ђ. (52) позлило током вожње, услед чега је прешао у супротну траку, а потом слетео са пута и завршио у каналу за одводњавање у ком у тренутку удеса није било воде.
На место несреће изашла је Хитна помоћ, која је могла само да констатује смрт возача. Сумња се да је до смрти дошло природно, те да она није последица несреће.
Такође, на интервенцију су изашла и четири ватрогасца-спасиоца ВСЈ Лазаревац са једним возилом, како би тело мушкарца извукли из аутомобила.