ВОЗИО БЕЗ ПОЈАСА И СА ДВОЈЕ МАЛЕ ДЕЦЕ НА СУВОЗАЧКОМ СЕДИШТУ, АУТО НЕРЕГИСТРОВАН! После контроле откривен читав низ прекршаја
07.03.2026.
19:20
19:24
Коментари (0)
Припадници Управе саобраћајне полиције данас око 15 часова у Младеновцу зауставили су тридесетогодишњег М. Д. који није користио сигурносни појас, а на месту сувозача превозио је двоје деце старости десет и три године.