ПРЕТУКЛИ ТРОЈИЦУ ГОСТИЈУ УСРЕД КАФАНЕ! Ухапшена ТРОЈИЦА НАСИЛНИКА у Нишу
13.03.2026.
15:45
15:46
Коментари (0)
НИШ: Припадници Министарства унутрашњих послова у Нишу су идентификовали и по налогу Основног јавног тужилаштва у Алексинцу, ухапсили А. О. (38) и М. Д. (31) из Ниша, због сумње да су у једном кафићу у Алексинцу претукли тројицу гостију.
Они су осумњичени за извршење кривичног дела насилничко понашање, саопштено је из Полицијске управе у Нишу.
Сумња се да су они 8. јануара, у једном кафићу у центру Алексинца, заједно са А. М. (43) који је раније ухапшен, задали више удараца тројици гостију.
А. О. је одређено задржавање до 48 сати и он ће, уз кривичну пријаву, бити приведен Основном јавном тужилаштву у Алексинцу, док је М. Д, уз кривичну пријаву, приведен истом тужилаштву.