ВАЖНА ОДЛУКА ДОНЕТА У СКУПШТИНИ ИНЂИЈЕ Бесплатан превоз за све грађане; ГАШИЋ: "Решили смо болну тему"
20.03.2026.
17:43
18:10
Коментари (0)
Одборници Скупштине општине Инђија усвојили су одлуку о склапању уговора о јавно-приватном партнерству за обављање јавног превоза путника на територији општине, чиме су створене могућности за побољшање квалитета превоза путника у инђијској општини.