УХАПШЕНИ ПИРОМАНИ Два пута запалили исти ресторан
20.03.2026.
19:04
19:06
Коментари (0)
Припадници Министарства унутрашњих послова, ПУ за град Београд, у сарадњи са УКП у седишту и у координацији са Првим основним јавним тужилаштвом у Београду, ухапсили су Р. Ц. (1992), Ф. С. (2002) и Ј. В. (1987) због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање опште опасности.
Они се сумњиче да су, 25. фебруара и 3. марта ове године, намерно изазвали пожар у једном ресторану у кнез Даниловој улици на Палилули, саопштио је МУП.
Осумњиченима је одређено задржавање до 48 сати након чега ће, уз кривичну пријаву, бити приведени Првом основном јавном тужилаштву.