broken clouds
21°C
04.06.2026.
Нови Сад
eur
117.3182
usd
100.6764
Сачуване вести Претрага Navigacija
Подешавања сајта
Одабери писмо
Одабери град
  • Нови Сад
  • Бачка Паланка
  • Бачка Топола
  • Бечеј
  • Београд
  • Инђија
  • Крагујевац
  • Лесковац
  • Ниш
  • Панчево
  • Рума
  • Сомбор
  • Стара Пазова
  • Суботица
  • Вршац
  • Зрењанин

БРУТАЛНО НАСИЉЕ У БЕОГРАДУ Мушкарац ножем тешко повредио партнерку ПОЛИЦИЈА ТРАГА ЗА ОСУМЊИЧЕНИМ

28.04.2026. 10:05 10:37
Пише:
Извор:
Jelena Paunović, Telegraf.rs
Najnovija policija
Фото: Dnevnik

Београдска полиција трага за М. П. који се сумњичи да је јуче ујутру, у стану у Ђердапској улици, ножем нанео повреде својој партнерки К. К. (31), saznaje "Telegraf.rs".

Како сазнајемо, полицијска станица Врачар обавештена је јуче у поподневним часовима да се у Ургентни центар јавила млађа женска особа са језивим повредама нанетим оштрим предметом.

Брутални инцидент догодио се јуче ујутру у стану у којем оштећена живи. Према незваничним информацијама, након сукоба са емотивним партнером, К. К. је задобила више убодних рана и посекотина.

Лекари су несрећној девојци констатовали низ повреда које сведоче о степену насиља. Она је имала убодне ране у леђа и глутеус, али и језиве повреде на лицу. 

Полиција је одмах по пријави покренула потрагу за осумњиченим М. П. чији је идентитет познат истражним органима. Истрага је у току, а о свему је обавештено и надлежно тужилаштво. 

Telegraf.rs

Извор:
Jelena Paunović, Telegraf.rs
Пише:
Пошаљите коментар