Пре две године је сахранила првог сина
(ФОТО) „По други пут се суочавамо с незамисливом тугом“ ТЕШКА БОЛЕСТ ОДНЕЛА И ДРУГО ДЕТЕ ПОЗНАТЕ ИНФЛУЕНСЕРКЕ: Мој син Максим је преминуо
Позната блогерка из Бањалуке Бојана Мутић саопштила је да је њен син Максим преминуо након што је пре две године сахранила и првог сина.
Инфлуенсерка је на Инстаграму поделила потресну поруку уз фотографију дечака коју преносимо у целости:
"Драги сви,
Мој син Максим је преминуо.
По други пут, суочавамо се с незамисливом тугом.
Верујем да ћете разумети нашу потребу да претходне дане проведемо у кругу најближих, у тишини и без јавног оглашавања. Међутим, постало је све теже и осетљивије комуницирати с људима који нису били упознати с оним што се догодило. Зато је ово обраћање, колико год тешко било, постало неопходно – из приватних, али и пословних разлога.
Због тога, извињавам се свима који за Максимов одлазак сазнају на овај начин.
Желим вам саопштити да се у наредном периоду повлачим из јавног простора. Све моје активности – објаве, снимања, сарадње и договорени пројекти, биће заустављени, одгођени или пролонгирани до даљњег.
Свим сарадницима, клијентима и партнерима унапред захваљујем на разумијевању, стрпљењу и обзирности.
Морам рећи да ми је јако тешко наћи исправан и прикладан начин да напишем оно што следи, али осећам одговорност да то учиним јасно и достојанствено, пре свега због људи који су део мог тима и чији рад не сме стати због мог повлачења.
Дакле, у наредном периоду нећу лично промовисати, представљати нити објављивати садржај везан за свој модни бренд. Ипак, основни организациони део посла наставиће да функционише без мог јавног присуства. Мој тим ће преузети техничке и логистичке обавезе, па ће артикли, укључујући и нову колекцију, бити доступни путем званичног wеб схопа.
За све ваше упите и коментаре, моји драги сарадници стоје вам на располагању, на челу с администраторком профила Јеленом, која је и до сада била задужена за кореспонденцију.
Молим вас да ову информацију разумете искључиво као организационо обавештење, а не као наставак уобичајене комуникације.
Хвала вам на тишини, пажњи, разумијевању и поштовању приватности моје породице у овом периоду.
Посебно хвала свима који су ми се јавили, послали поруку, љубав и подршку. У овом тренутку нисам у могућности да одговарам, али свака ваша ријеч је примљена с великом захвалношћу, стоји у њеном саопштењу, пише Информер.