У СРЕДУ ПОЧИЊЕ БРИЏ ФЕСТИВАЛ У НОВОМ САДУ: Учестувују играчи из десет држава
12.05.2026.
13:22
13:26
Коментари (0)
Нови сад биће домаћин петог Бриџ фестивала који се традиционално организује у војвођанској престоници.
У склопу фестивала ће се одиграти три међународна турнира од данас па до недеље. Пријављени су играчи из десет држава: Словеније, Хрватске, Мађарске, Босне, Македоније, Италије, Колумбије, Америке, Русије и наравно Србије.
Резултати Србије у овом мисаоном спорту минулих година су изванредни. Фестивал се организује под покровитељством Покрајинског секретаријата за спорт и омладину у организацији Бриџ савеза.