overcast clouds
24°C
10.06.2026.
Нови Сад
eur
117.3182
usd
100.6764
Сачуване вести Претрага Navigacija
Подешавања сајта
Одабери писмо
Одабери град
  • Нови Сад
  • Бачка Паланка
  • Бачка Топола
  • Бечеј
  • Београд
  • Инђија
  • Крагујевац
  • Лесковац
  • Ниш
  • Панчево
  • Рума
  • Сомбор
  • Стара Пазова
  • Суботица
  • Вршац
  • Зрењанин

СА ЗВЕЗДОМ ПОТПИСАО НА ЧЕТИРИ ГОДИНЕ! Кипранин ново појачање: Част је борити се за овако велики клуб

10.06.2026. 19:49 19:51
Пише:
Извор:
ФК Црвена звезда
спорт
Фото: ФК Црвена звезда

Друго појачање Црвене звезде за сезону 2026/27 је крилни нападач Лоизос Лоизу.

Репрезентативац Кипра је са клубом с Маракане потписао четворогодишњи уговор са опцијом продужетка сарадње на још једну годину и задужио број 75.

Веома сам срећан што сам потписао за овако велики клуб. Наравно, за мене је велика част да играм и да се борим за Црвену звезду, а основна жеља свих нас је да константно побеђујемо и освајамо трофеје  рекао је Лоизу.

Говорио је нови крилни нападач и о разлозима доласка у Црвену звезду.

 Изабрао сам Црвену звезду зато што је то заиста велики клуб у светским оквирима. Желим да се такмичим са великим екипама на највишем нивоу и да се борим за тријумф на свакој утакмици.

Осврнуо се репрезентативац Кипра и на играчке карактеристике и стил игре.

 Не волим превише да причам о себи и сопственим квалитетима, али ако морам да издвојим нешто, истакао бих да уживам у дриблинзима. Такође, волим да помажем саиграчима на терену, постижем голове, асистирам и генерално дам пун допринос тиму, јер је колектив увек на првом месту и то је оно што је најважније.

За крај, Лоизу је послао поруку навијачима.

 Могу да обећам да ћу дати све од себе, наравно. На крају ћемо видети какви ће бити резултати. Даћу максимум у свакој утакмици и на сваком тренингу, а на крају ћемо заједно видети шта ћемо све остварити на том путу  закључио је Лоизу.

Лоизос Лоизу је рођен 18. јула 2003. године на Кипру. Поникао је у Омонији из Никозије, за коју је у сениорској конкуренцији одиграо чак 199 утакмица, постигао 31 гол и забележио 23 асистенције. Током каријере је наступао и у Холандији као позајмљен играч у Херенвену, док је у претходном периоду бранио боје Хапоела из Тел Авива, где је на 33 меча постигао седам погодака и уписао шест асистенција. Лоизу је стандардни репрезентативац Кипра, а за национални тим до сада је уписао 47 наступа уз три постигнута гола.

Извор:
ФК Црвена звезда
Пише:
Пошаљите коментар
ЗВЕЗДА ПРЕДСТАВИЛА ПРВО ПОЈАЧАЊЕ! Чам дошао након разговора са Арнаутовићем: САВРШЕН ТРЕНУТАК ЗА ОВАЈ КОРАК
спорт

ЗВЕЗДА ПРЕДСТАВИЛА ПРВО ПОЈАЧАЊЕ! Чам дошао након разговора са Арнаутовићем: САВРШЕН ТРЕНУТАК ЗА ОВАЈ КОРАК

09.06.2026. 18:35 18:37
АУСТРИЈАНАЦ АКВИЗИЦИЈА ФУДБАЛСКОГ КЛУБА ЦРВЕНА ЗВЕЗДА Сарачевић долази у Звезду
Херцеговац

АУСТРИЈАНАЦ АКВИЗИЦИЈА ФУДБАЛСКОГ КЛУБА ЦРВЕНА ЗВЕЗДА Сарачевић долази у Звезду

04.06.2026. 14:32 14:59