ИБРАХИМОВИЋ У СВОМ СТИЛУ: У првом полувремену сам умало заспао, у другом сам стварно спавао
22.06.2026.
14:11
14:15
Коментари (0)
Фудбалери Белгије и Ирана одиграли су без голова (0:0) у другом колу на Светском првенству у САД, Канади и Мексику.
– У првом полувремену сам умало заспао. У другом полувремену сам стварно спавао – рекао је Ибрахимовић као коментатор Мундијала за Фокс спорт и додао: –Имали су лопту, али са њом нису ништа урадили. Потребни су вам играчи који преузимају одговорност и раде нешто када је утакмица на мртвој тачки. Нисам то видео. Ако мисле да ће се квалификовати због имена на дресовима – варају се! То мора да се заслужи".