СУДАР НА АУТО-ПУТУ КОД БЕШКЕ: Више повређених, један мушкарац хитно превезен у Ургентни центар
24.06.2026.
12:23
12:31
Коментари (0)
У судару који се догодио на ауто-путу из правца Новог Сада ка Београду, пре моста код Бешке, повређено је више лица, сазнаје Дневник.
Како је за наш лист потврдила др Душка Лакета из Завода за ургентну медицину, они су позив примили у 10:39 часова.
Мушкарац стар 46 година са вишеструким контузионим повредама превезен је у УЦ на хирургију, док је педесетосмогодишњак задобио лакше али вишеструке повреде. Осим њих двојице, повређене су још три особе које је преузела Хитна помоћ Инђија.