Један угриз може да убије више од 100 људи!
ОВА ЗМИЈА НЕ ЛОВИ ЉУДЕ, АЛИ ЊЕН ОТРОВ СПАДА МЕЂУ НАЈСМРТОНОСНИЈЕ НА ПЛАНЕТИ! Разлог због ког је природа створила овакво“ оружје“ је фасцинантан
25.06.2026.
13:19
13:31
Коментари (0)
Најотровнија змија на свету многима је непозната. У питању је копнени тајпан чији један отров из угриза може да усмрти десетине људи.