Новосадска лига: Лидер без рампе у Сиригу

Сирижани су сат времена одлично парирали неприкосновеном лидеру из Шајкаша, али су бодови на крају заслужено отишли на конто фудбалера Борца. До одласка на одмор није било много узбуђења.
Titel-Tatra

Домаћи су играли дисциплиновано, штопери Исак и Пролић будно су мотрили на ударне игле гостију Јањуша и Попина, па су у том периоду мреже остале нетакнуте. На голу Сирига, добар утисак је оставио млади Милош Мишчевић и дуго је изгледало да ће његова брава остати закључана. Међутим, кључ је пронашао Милорад Јањуш, ударцем главом, уз доста среће, успео је да затресе мрежу.

Играли су домаћи на карту индивидуалног квалитета Ненада Зечевића, али усамљен у офанзивним задацима није успео упише рецку.  Пет минута пре краја стари лисац Владимир Јанков је са 20 метара нациљао доњи угао и ударио печат на заслужену победу.

М. Менићанин

Више извештаја са утакмица можете прочитати у нашем штампаном издању од 25.4.2017. године

Сириг – Борац (Ш) 0:2 (0:0)

СИРИГ: Спортски центар Препород, гледалаца: 200, судија: Стојић (Нови Сад), стрелци: Јањуш у 61. и Јанков у 85. минуту.

СИРИГ: Мишчевић 7, Јокић 6, Наранчић 6, Миловановић 6, Исак 7, Пролић 7 (Перић-), Васић 6 (Митровић-), Зечевић 7, Миличевић 6, Радић 6, Даничић 6.

БОРАЦ: Магда 7, Стеванчевић 7, Гелић 6, Живанов 7, Пантелић 7, Зечевић 7, Мијић 7, Ћирић 7, Јанков 8, Јањуш 8, Попин 7 (Игњић -).

Домаћи играчи за 90. минута ни једном нису припретили гостујућем голману Субашићу. Само што се кренуло са центра гости су захваљујући слабој одбрани преко Пекића дошли у вођство. Шест минута касније исти играч је удовстручио резултат.  До краја првог полувремена гости су још четири пута погодили мрежу,а и у наставку Кисачани су  доминирали.

Ж. Марковић

Тител - Татра 0:9 (0:6)

ТИТЕЛ: Спортски центар, гледалаца 100, судија:Павичевић (Нови Сад), стрелци: Пекић у 1. и 7. Томљеновић у 8. Ћук у 17. 25. и 27. Тодоровић у 48. Кљајић у 61. и Муњаз у 63. минуту. Жути картон: Мрачајац (Тител).

ТИТЕЛ: Ћурувија 5, Ћирко 5, Вуков 5, Илић 5, Ракић 5, Милојковић 5, Бабић 5 (Берар 5), Мрачајац 5, Тркуља 5, Хуцки 5, Цветковић 5.

ТАТРА: Субашић -, Илин 7, Пекић 7, Абеловски 7, Петровић 8, Дражић 7 (Муњаз), Тодорић 7, Стакић 8, Мисин 8, Томљановић 8, Ћук 9.

Виноградар - Младост 0:2, Јединство - ТСК 0:3, Сириг - Борац 0:2, Милетић - Петроварадин 1:3, Бачка - Футог 3:0, Тител - Татра 0:9, Омладинац - Пролетер 2:0, Шајкаш  - Југовић 2:2.