Сремска лига: Лидер заустављен у Руми

Заслужена победа домаћина. У првом полувремену равноправна игра и по једна права шанса на обе стране.У другом полувремену, домаћини, су изашли на половину гостију, и имали су сталну иницијативу.
Екипа Борца из Кленка

У 77. минуту изванредан центаршут Кордолупа, са десне стране, а Андреата, је главом продужио лопту, до Јежа, који се нашао на другој стативи и клизећим стартом лопту просто утерао у мрежу гостију.

После тога Милојевић је пропустио две велике шансе, изашао, је оба пута сам испред голмана Петровића, али оба пута је голман изашао као победник. У правом дербију кола, тешког за, суђење-суђење, главног Бањанина, са помоћницима, добро.

Д. Милосављевић

Борац (К) - Рудар 1:0 (0:0)

КЛЕНАК: Стадион Борца, гледалаца 100, судија Селаковић (Лаћарак).Стрелац: Д. Самарџић у 90. минуту. Жути картон: Крстић (Рудар).Црвени картон: Басара (Рудар).

БОРАЦ: Станишић 7, Сремчевић 7, Вујаклија 6 (М. Матић), Кулачин 6 (Ђ. Самарџић), Радишић 6, В. Матић 7, Д. Самарyић 7, Пјевац 7 (Младеновић), Добић 6, Петровић 6.

РУДАР: Савић 7, Николић 6, Гравара 7, Сантрач 6, Крстић 6, Грујић 7 (Илкић), Бачић 6, Басара 5, Тришић 6, Пећић 7, Јуришић 5 (Нинковић).

Утакмица, занимљива, права првенствена.Домаћини, како су очекивали, остварили победу.Д. Самарyић је постигао гол, у последњим секундима игре.

Домаћи стрелци, постигли би  још голова, по шансама, али им је спортска срећа окренула леђа.

З. Перић

Први мај - Хајдук (Д) 1:0 (0:0)

РУМА: Стадион Првог маја, гледалаца 400, судија Бањанин (Моровић).Стрелац: Јеж у 77. минуту.  Жути картони: Новаковић, Радишић, Видановић, Крстић (Први мај), Ристић, Пендо, Зорановић (Хајдук).Црвени картон: Новаковић (Хајдук).

ПРВИ МАЈ: Видановић 8, Митровић 8, Новаковић 8, Кордолуп 9, Крстић 8, Милојевић 8, Јеж 9, Радишић 8, Лукић 8 (Вукомановић), Чупељић 8, Андреата 8.

ХАЈДУК: Д. Петровић 7, Симић 7, Зорановић 7, М. Петровић 7, Ристић 7 (Грујић), Сремац 8, Савићевић 7,  Новаковић 6, Зец 7 (Зељковић), Совиљ 7, Пендо 7.

ХРТКОВЦИ: Хртковци - Љуково 1:1, ГОЛУБИНЦИ: Јадран - Митрос 3:0, РУМА: Словен -Подриње 1:2, ДОЊИ ТОВАРНИК: Слобода - Напредак (П) 3:1, ВИТОЈЕВЦИ: Партизан - Граничар (А) 2:0, РУМА: Први мај - Хајдук (Д) 1:0, САЛАШ НОЋАЈСКИ: Будућност - Доњи Петровци 3:1, КЛЕНАК: Борац - Рудар 1:0.