Вече Србије у Пекингу: Видимо се на EXPO-у у Београду 25.06.2026. 16:05 16:16 Пише: Дневник Коментари (0) „Кина је данас највећи инвеститор у Србији, а наше партнерство ушло је у нову фазу – од инфраструктуре, преко индустрије, до технологије и вештачке интелигенције. Ваше име Текст коментара Interests Услови коришћења Пошаљите коментар