Да није аграра, извоз у Русију би био још гори 10.08.2015. 19:24 13:33 Пише: Дневник Коментари (0) Раст извоза у Русију бележи се једино код српских пољопривредно-прехрамбених производа, али је и он испод очекиваног. Порастао је извоз пољопривреде, али је индустрија забележила пад. Ваше име Текст коментара Interests Услови коришћења Пошаљите коментар