Реми у дербију Суперлиге Србије: Војводина - Чукарички (1:1)

Завршен дерби меч 27. кола Суперлиге Србије Војводина - Чукарички на стадиону „Карађорђе“ у Новом Саду. Војводина у 13. минуту повела голом Бојића, у 76. минуту Чукарички изједначио голом Тедића са пенала
fk vojvodina jgrlic

94`  Завршена утакмица

91` Покушај Вукадиновића после прекида, лопту захвата десном ногом, али непрецизно

89` Врло висок ритам у завршници утакмице

88` Зукић у великој шанси, шут изблокиран

85` Тедић опасно шутирао из окрета, лопта отишла у спољни део мреже гола Војводине

82`  Корнер за Војводину, Дринчић центрира, п9кушај топ8ћа, ррезултат неизмењен. Гемовић ушао у Војводини, изашао Бојић

76` Тедић са беле тачке изједначио резултат на 1:1

75`Пенал за Чукарички после корнера

74` Топић изванредно шутира, Петровић из Чукаричког брани, лопта долази до Бојића и ипак одлази поред гола

72` Леп шут Вукадиновића, мрежа Чукаричког се ипак није затреслам у Војводини Стојковић мења Човића

70` Мићин шутира из контре, Роцков лако кроти лопту

64` Опасна контра Чукаричког, шут Видосављевић са шеснаест метара, Роцков сконцертрисан

63` Зукић у Војводини мења Мркајића

59` Контра Војводине, али после  центаршута лопта одлази иза чеђа нападачу новосадских црвено-белих

58` Слободан ударац за Чукарички, потом корнер за госте, Роцков сигуран

55`Лопту више има Чукарички. Бојић добио жути због прекрашаја над Мићином из Чукаричког

52`У Чукаричком Мићин заменио Ковача

49` Видосављевић добро шутирао са двадесетак метара, лопта пролетела поред стативе гола Војводине

44` Мирна завршница првог дела меча, који је одлуком судије продужен три минута

37` Лепа акција Војводине, али Човић непрецизно шутира са неких 18 метара. Тедић из Чукаричког добио жути картон због оштрог старта

35` Нова прилика за Вукадиновића, голман Чукаричког некако је ишчачкао лопту

33` Роцков брани после лепе акције Чукаричког, шут Видосављевића зауставља голман Војводине

29` Чукарички запретио, Ндиаје се вратио на терен и високу лопту десном ногом упутио преко пречке, и затим изашао, повреда је очигледно тежа. Улази Видосављевић

26` Ндиаје из Чукаричког жали се на повреду, клизав терен и дуел направили су проблем играчу Чукаричког

22` Петровић, голман Чукаричког изванредно брани шут нападача Војводине са неких девет метара у казненом простору

21` Меч има добар темпо, али је игра тренутно растрзана

17` Лука Зорић из Чукаричког добио жути због оштрог фаула над Немањом Човићем

13` Војводина повела 1:0 голом Бојића, одличан шут главом после центаршута са леве стране. Пре тог момента Војводина је створила две стопостотне прилике

11` Мајсторија Вукадиновића, фантастичним дриблинзима са леве стране ушао у казнени Чукаричког, добро и јако шутирао, голман Чукаричког добро затворио угао

7`Велика прилика за Ндијаеа из Чукаричког, изванредна реакција Роцкова, који је одбранио шут упућен из непосредне близине

6`Војводина високо притиска задњу линију Чукаричког

3` Дринчић., један од најважнијих играча Војводине пожалио се нс повреду, али срећом све је брзо решено. Проблем је клизав терен после кише која је пала у Новом Саду

1` Почела утакмица у необичном амбијенту без публике, први меч после епидемије корона вируса