Градска лига Новог Сада: Сирижани максимални

Сирижани су и даље једини тим са максималним учинком, без примљеног гола, што се уклапа у најављени експресан повратак у Новосадску лигу.
lopta1

СиригХајдук (НС) 1:0 (1:0)

СИРИГ: Спортски центар Препород, гледалаца: 150, судија: Маринковић (Нови Сад), стрелац: Танасић (из пенала) у 44. минуту, жути картони: Декић (Сириг), Ефендић, Благојевић, Краснићи, Човић (Хајдук).

СИРИГ: Видовић, Радосављевић, Галић (Вулић), Танасић, Ивковић, Грујичић (Грлица), Којовић, Декић, Миловановић, Рабљеновић (Брежњак), Дубравац (Радовић).

ХАЈДУК (НС): Млађан, Баљиница (Дубак), Краснићи, Ефендић, Војнић-Кортмиш (Чокорило), Лазаревић, Шаколи, Бикицки, Благојевић, Лалуја (Мирковић), Човић.

Улогу фаворита оправдали су у двобоју са пожртвованим гостима из Новог Сада, а једини гол постигао је Александар Танасић, реализатор најстроже казне. Чета тренера Александра Миљковића, мислима је била на предстојећем дербију у Сусеку.

М. Мен.

Тител - Слога 1:4 ( 1:1)

ТИТЕЛ: Игралиште Титела, глчедалаца око 100, судија: Акин (Будиасава),  стрелци:  Пешић у 33. за Тител, а Радуловић у 23. и 82, Милојковић (аутогол) у 61. и Видић у 65. минуту за Слогу.

ТИТЕЛ: Мајор 6, Милојковић 5, Ћирко 6, Фодор 5 ( Попов), Младеновић 6, Бабић 6, Лисица 5 (Пап), Ј. Караташевски 6, Пешић 7, Синани 5, Паунић 6

СЛОГА: Кокановић 7, Видић 7, Јојарт 7, Калаба 7, Гајић 7, Анђелковић 7, Радуловић 8, Мишић 7, Чавић 7, Недић 7, Томов 7 (Н. Видић 7).

У првом полувремену је виђена велика борбеност и жеља за победом код обе екипе. Гости су повели голом Радуловића који је изашао сам испред Мајора и погодио сам угао гола. Изједначио је Пешић после шута Караташевског.

У другом полувремену велики пад у игри Титлељана што је екипа из Лока искористила и потпуно заслужено победила.

Повела је Слога аутоголом Милинковића , повисио је Видић после грешке Милинковића а коначан резултат поставио је најбољи играч утакмице Радуловић.

Ж. М.

Резултати:

Обилић - Сусек 1:3, Сириг - Хајдук 1:0, Хајдук (Ч) - Москва 2:2, Железничар - Борац 1:1, Тител - Слога 1:4, Хајдук (Г) - Виноградар 1:0, Пролетер - Ченеј 2:1, Бачка - Милетић 5:0.