Лига Европе: Манчестер јунајтед - Партизан (3:0)

На Олд Трафорду завршен меч Манчестер јунајтед-Партизан у Лиги Европе у групи Л. Рашфорд погађа рашље за трећи гол Јунајтеда у 49. минуту. Марсијал дао други гол за Јунајтед после грешке одбране Партизана у 34. минуту. Гринвуд лако довео Јунајтед у вођство у 22. минуту.
j

93` Утакмица је завршена. Јошј један висок пораз наших представника у мечевима са екипама из горњег дома европског фудбала. Ни Партизан није успео да се супротстави високом ритму игре, и  у овом мечу све је решено на средини терена, пошто је везни ред црно-белих споро затварао простор пред играчима Јунајтеда, и исто тако отварао простор у нападу. Најмоћније европске екипе играју пребро за наше клубове.

90` Празни последњи минути меча

85` Ушао Ивановић, изашао Садик

80` Одличан старт искусног Остојића,спречио је Марсијала да изађе сам пред Стојковића

75` Лингард уместо Мек Томинија

70` Жути картон Јангу после фаула над Тошићем

69`  Изашао Асано, ушао Стевановић

67` Јунајтед се повукао и препустио посед лопте Партизану. Переира ушао у игру, Рашфорд, прва звезда Јунајтеда,5`изашао

64` Гарнер скида Здјелару лопту с ноге у изгледној акцији за Партизан

62` Гарнер уместо Фреда у Јунајтеду

59` Тошић ушао уместо Натха

59` Фред шутира из слободњака, Стојковић брани

58` Павловић добио жути картон, спречавајући опасан напад Јунајтеда

57` Стојковић истрчава и пред Марсијалом избацује у аут

53` Стојковић поново брани један на један против Рашфорда

52` Јанг шутира из слободног ударца и за мало промашује гол Партизана

49` Рашфорд дао трећи гол за Јунајтед феноменалним поготком у десни горњи угао Стојковићевог гола

48` Јунајтед углавном има лопту, Партизан се брани густом зоном

46` Нема промена у саставима Јунајтеда и Партизана

Партизан је имао шанси у првом полувремену, али црно-бели везни ред није успео да парира брзој игри Јунајтеда, и то је узрок за два гола у мрежи Стојковића

45` Урошевић спречио трећи гол Јунајтеда пожртвованом интервенцијом

45` Офсајд Партизана, пре тога је Сума лошим пасом упропастио добру акцију Партизана

44` Опасан противудар Јунајтеда, на крају Јанг шутира преко гола после одбитка

42` Стојковић очи у очи са Рашфордом излази као победник

42` Динамична игра са обе стране

35` Стопостотна шанса за Марсијала, сам пред Стојковићем, лоб није био прецизан

34` Урошевић погрешио, Марсијал дриблингом створио простор и шутем по земљи дао гол

32` Натхо добио жути картон. Натхо је закаснио и неопрезно стартовао

27` Опет опасан противнапад Рашфорда и Марсијала, срећом били су недовољно прецизни

26` Сума из брзе контре Партизана покушао да лобује голмана Ромера

25` Здјелар у дуелу ударен лактом у главу

22` Гринвуд остао потпуно сам и лако по земљи погодио

20` Садик лежи на трави, добио је ударац у лице, судија није свирао фаул после дуела са Бисаком

19` Асано био у контри, али је Натхо дао прејак пас

15` Рашфорд хвата полуволеј после продора и центаршута Бисаке са десне стране, лопта лети преко пречке

12` Добра акција Партизана, Ромеро хвата лопту пре нападача црно-белих Асана

10` Јунајтед непрекидно притиска, игра се врло динамично

9` Невероватна одбрана Стојковића који је Рашфорду ушао у шут. Мата је пре тога дриблингом и додавањем створио ову  готово мат-позицију

8` Велика шанса за Јунајтед, брза размена пасова, лопта лети преко гола после шута Рашфорда

5` Садик лоб ударцем погађа мрежу, али је судија са закашњењем свирао офсајд

3` у офсајду Марсијал, срећом био је неопрезан и заспао иза играча црно-белих, пре тога добро је асистирао Рашфорд