Лука Јовић стрелац за Фиорентину у ремију са Торином

ТОРИН0: Фудбалери Торина и Фиорентине одиграли су данас без победника, 1:1 у 36. колу италијанске Серије А.
Jutjub/TV Prva printskrin

Гости су повели голом српског репрезентативца Луке Јовића у 48. минуту. Јовић је уочи почетка другог полувремена ушао у игру. Торино је изједначио поготком Антонија Санабрије у 66. минуту.

За екипу Торина цео меч је одиграо српски голман Вања Милинковић-Савић. Иван Илић је такође одиграо свих 90 минута за Торино, док Немања Радоњић није био у тиму због повреде.

Српски репрезентативац Алекса Терзић одиграо је цео меч за Фиорентину, док је Никола Миленковић био на клупи за резерве.

Торино је 11. на табели са 50 бодова, док је Фиорентина 11. са такође 50. Торино ће у наредном колу гостовати Специји, док ће Фиорентина дочекати Рому.

Леће и Специја су раније данас играли без голова.