МЕЂУОПШТИНСКА СРЕМСКА ЛИГА – ЗАПАД: Ватеха решио дерби

Хајдук (В) - Граничар (К) 3:0 (2:0)
срб

ВИШЊИЋЕВО: Игралиште Хајдука, гледалаца 250, судија Меничанин (Врдник). Стрелци: Ветеха у 5.  и 15.  и Зарић у 65.  минуту.  Жути картони: Хрчек, Перић (Хајдук).  Црвени картон: Јовановић (Граничар).

ХАЈДУК: Митровић, Стојаковић, Ђорђевић, Б.  Ковачевић, Бакајлић, Хрчек, Ветеха, Грујичић, Кузмановски, Кљајић (Зарић), Перић.

ГРАНИЧАР: Јовић, Владисављевић, М.  Симић, Митровић, Дејан Печеница (Врањковић), Стефановић, Дарко Печеница, Јовановић, Н.  Симић, Сушић (Недимовић).

Била је то добра првенствена утакмица.  Прави дерби кола.  Овом победом играчи Хајдука учврстили су на другој позицији на табели.  Гостима су нанели трећи пораз у првенству.  Домаћима је требало само три пута да одбрана гостију погреши и да на крају славе.  Гости су пропустили неколико повољних шанси.

СТомашевић

Обилић - Змај 4:0 (1:0)

КУКУЈЕВЦИ: Игралиште Обилића, гледалаца 100, судија Мишкулин (Рума). Стрелци: Девић у 28, Војновић у 48.  и Дробњак у 65.  и 67.  минуту. Жути картони: Кончар, А.  Зец (Обилић).

ОБИЛИЋ: Медаковић, Б.  Чавић (Шућак), Болић, Војновић, А.  Зец, Дробњак, М.  Зец, Медић, Ј.  Микић, Кончар.

ЗМАЈ: Кљајић, М.  Тојић, Зацкалицки, Јовановић (Ђурчић), Илић (Савић), Мијајловић, Витас, Сретеновић, Јеликић, Н.  Тојић (Бугарски), Ковачевић.

Кукујечани су пропустили неколико повољних шанси у првом полувремену.  Ривал из Ноћаја није имао праву шансу.  Одмах у наставку, Војновић је удвостручио резултат, а Дробњак је са два постигнута гола само потврдио сигурну победу свог тима.

СМарић

ЛСК - Зека Буљубаша 1:3 (0:2)

ЛАЋАРАК: Игралиште ЛСК-а, гледалаца 100, судија Ранковић (Јарак). Стрелци: Гршић у 50.  за ЛСК, Пармаковић у 25.  и 44.  и Мирослав Банчевић у 64.  минуту за Зеку Буљубашу.  Жути картони: М.  Босанчић (ЛСК), Мироислав Банчевић (Зека Буљубаша).

ЛСК: Филиповић, Зарић (Мирков), Шћурк (Савић), Вуколић (Гршић), Лацковић, М.  Босанчић, Петковић, Дринић, Милићевић, Требовац, Рибић (Радишић).

ЗЕКА БУЉУБАША: Дудић, Турудић, Копуновић, Д.  Миловановић, Белић, Беловуковић, Ч.  Миловановић, У.  Беговић, М.  Пармаковић (Мирослав Банчевић), Милан Банчевић (Кукић), Будечевић (Боровац).

Ривали су одиграли доста добру утакмицу.  Гости много бољи, уз то њихови стрелци су се поштено измашили, тако да Лаћарци могу бити и задовољни коначним резултатом.

БГвока

Срем (СР) - Јединство (Р) 0:1 (0:1)

СРЕМСКА РАЧА: Игралиште Срема, гледалаца 100, судија Мијановић (Адашевци). Стрелац: Војчанин у 10.  минуту.  Жути картони: Љ.  Копрић, Марјановић, Милош Зарић, Никола Вићентић (Срем), Цвјетичанин, Војчанин (Јединство). Црвени картон: Самарyић (Јединство).

СРЕМ: Томашевић 7, Ненадовић 6, Јевић 7, Љ.  Копрић 7, Марјановић 7,Тривунић 7, Радосављевић 7, Милош Зарић 7 (Грубиша), Небојша Вићентић 7, Младеновић 7 (Никола Вићентић 7), Д.  Крстић 7.

ЈЕДИНСТВО: Симић 7 (Цветковић 7), Мађешић 7, Бабић 7, Сремчевић 7, Цвјетићанин 7, Јеж 7, Војчанин 7, Лошић 7, Адамовић 7, Момчиловић 7, Самарyић 7.

Фаворизовани гостии су успели да освоје сва три планирана бода, али, нису бриљирали, домаћи играчи су били равноправан ривал свих 90 минута.

СГолубовић

Бикић - Граничар (А) 5:1 (1:0)

БИКИЋ ДО: Игралиште Бикића, гледалаца 150, судија Познан (Рума). Стрелци: Мијатовић у 31, Добрић у 50.  и 62, и Недић у 56.  и 74.  за Бикић,  Нешковић у 71.  минуту за Граничар.  Жути картони: Шипка, Нешковић (Граничар).

БИКИЋ: Матић, Ђурђевић, Васић, Шумаруна, Сарић (Басрак), Н.  Смајић, Недић, З.  Смајић, Мијатовић (Радмановац), Добрић, Балаћ (Милутиновић).

ГРАНИЧАР: Кукуљ, Шипка, Васиљевић, Вурдеља, Грбатинић, Старчевић, Станковић, Радмановић (Бојанић), Нешковић, Вујић (Миличић), Шибалић.

Бикићани су остварили нови успех.  Домаћин је изненадио ефикасном игром и добро организованом одбраном.

ББасрак

Ердевик - Фрушка гора 3:2 (2:1)

ЕРДЕВИК: Игралиште Слоге, гледалаца 150, судија Петровић (Сремска Митровица). Стрелци: Штрбац у 6, Ширадовић у 19.  и Поважан у 85.  за Ердевик, а Рокса у 38.  и 88.  минуту за Фрушку гору.  Жути картони:  Штрбац, Поважан (Ердевик), Каранфиловић, Влајсевић  (Фрушка гора).

ЕРДЕВИК: Панић 7, Томан 7, Вукадиновић 7, Ганић 7, Јелчић 8, Воларевић 8, Штрбац 7, Ширадовић 7 (Шили 7,5), Поважан 7,5, Марчок 7 (Маодуш), Васић 7.

ФРУШКА ГОРА: Радивојевић 6, Влајсевић 6, Девња 6, Дражић 6, Каранфиловић 6, Бежановић 6, Љубинковић 7, Михајловић 7, Рокса 8 (Савић), Тешић 6 (Ромић), Путник 6 (Мишкулин).

Била је то чврста, отворена, борбена и жива утакмица, у којој су Ердевичани, ипак, рутински славили.  У првом полувремену прокоцкали су пет, шест изванредних прилика.

СМатијевић

БСК - Бачинци 0:3 (0:1)

БЕШЕНОВО: Игралиште БСК-а, гледалаца 100, судија Бјелан (Хртковци). Стрелци: М.  Босанчић у 12.  и 61.  и Калинић у 85.  минуту. Жути картони: А.  Племић, Зељковиоћ (БСК), М.  Босанчић (Бачинци).

БСК: Коплић 6, Т.  Племић 7, Новаковић 7, Лакетић 7, С.  Племић 7, Кованџић 7, Зељковић 7, Ж.  Ћирић 7, Рокић 7, А.  Племић 7 (Д.  Племић).

БАЧИНЦИ: Барјактаровић 7, Yуња 7, М.  Босанчић 9, Д.  Радивојшић 8, Станојевић 7, Мијановић 7, Андрић 7, Калинић 8, У.  Радивојшић 7, Васиљевић 7, Јелић 7.

Гости су могли славити и убедљивије, иако су домаћини имали неколико лепих прилика.

З. Лазаров - МИлић

ЛАЋАРАК: ЛСК - Зека Буљубаша 1:3, СРЕМСКА РАЧА: Срем - Јединство (Р) 0:1, ВИШЊИЋЕВО: Хајдук -  Граничар (К) 3:0, БИКИЋ ДО: Бикић - Граничар (А) 5:1, ЕРДЕВИК: Ердевик - Фрушка гора 3:2, КУКУЈЕВЦИ: Обилић - Змај 4:0, БЕШЕНОВО: БСК - Бачинци 0:3.

1. Јединство (Р) 9      8      0      1      20:6  24

2. Хајдук (В)      9      7      1      1      26:3  22

3. Зека Буљуба. 9      6      1      2      19:7  19

4. Обилић  9      5      4      0      18:8  19

5. Граничар (К)  9      6      0      3      20:14        18

6. Бикић    9      4      2      3      17:12        14

7. Ердевик 9      4      1      4      18:26        13

8. ЛСК      9      4      0      5      13:14        12