ОПШТИНСКА ЛИГА БАЧКА ПАЛАНКА: Пивничани преузели врх

Маглић - Славија (П) 0:2 (0:0)
fudbal lopta pix

МАГЛИЋ: Игралиште Маглића, гледалаца 100, судија Јакић (Бач). Стрелци: Ђурић у 67. и Петровић у 69.  минуту. Жути картони: Спасић, Убипарип (Маглић), Бенка (Славија).

МАГЛИЋ: Гајић, М. Илић, Добровољски, Кућјак (Ђордан), Спасић, Стјепановић (Стојковић), Г. Илић (Убипарип), Савић, Н. Илић (Стаменковић), Игрић (Прерадовић), Јакуш.

СЛАВИЈА: Племић, Заскалицки, Бенка (Белањи), Милан Грња, Вујичић, Мирко Грња, Боснић (Секеруш),  Петровић, Ђурић (Белехрадски), Кирти, Пејић (Бабић).

После равноправне игре у првом полувремену, и у делу наставка утакмице, брзоноги Ђурић је побегао домаћој одбрани за вођство гостију. Само два минута у листу стрелаца уписао се и Петровић. До краја утакмице, је играо само један тим, и победа гостију није изостала.

Р. Брња

Н. Стојисављевић

Младост (МБ) - Кулпин 0:3 (0:1)

МАЛИ БАЧ: Игралиште Младости, гледалаца 100, судија Илинчић (Нови Сад).Стрелци: Заов у 18, Лукић у 61. и П. Мрђен у 80. минуту. Жути картони: Младеновић, Димитрић, Анђелковић, Добре (Младост), Милановић (Кулпин).

МЛАДОСТ: Хлебец, Младеновић (С. Ђукић), Н. Ђукић, Трусина, Димитрић (Шкорић), Загорчић, Анђелковић (Шолић) Димић, Модринић, Добре, Агбаба.

КУЛПИН: Дукић, Хашка, Лешков, Заов, Царић, Фејди, Занфировић, П. Мрђен, Тројановић, сурла, Милановић (Лукић).

Виђена је добра и ефикасна игра гостију, са доста шанси, дуела, акција, и три гола у мрежи голмана Хлебеца.

Н. Ђукић

Борац (В) - Бачка (Д) 1:4 (0:1)

ВИЗИЋ: Игралиште Борца, гледалаца 120, судија Бошков (Бачка Паланка).Стрелци: Комад у 50. за Борац, Бајац у 43. и 73, Попин у 61. и Грујић у 71. минуту за Бачку. Жути картони: Покрајац (Борац), Попин (Бачка).

БОРАЦ: Живановић, Покрајац, О. Међедовић, Лукач, Дарко Шмитран, Комад, Лекић (Сремац), Фабри (Коменић), Нинковић, Лукић, Миклушев.

БАЧКА: Врсајков, Гајић, Ђ. Николић (И. Николић), Капетанов, Марковић, Убавин (Бубоња), Грујић, Ђ. Цимбаљевић, Попин, Р. Цимбаљевић, Бајац.

Фаворизовани гости доста су се намучили у првом полувремену, када су играчи Борца играли добар фудбал.У наставку све је било у знаку гостију.

Л. Коменић

Кривањ - Стари град 3:1 (2:0)

СЕЛЕНЧА: Игралиште Кривња, гледалаца 100, судија Милешевић (Бачка Паланка).Стрелци: Нововић у 25. и 83. и Павлов у 34. за Кривањ, Чубрило у 75. минуту за Стари град. Жути картони: Гајдош, Спасић, Алекси (Кривањ), Новаков, Мориц, Балиновић, Бубуљ (Нештин).

КРИВАЊ: Нађ, Алексић (А. Стрехарски), Петровић, Карачоњи, Павлов (Гајдош), Добош, Нововић, Хашка, Крстић, Кочонда (Спасић), Алекси.

СТАРИ ГРАД: Мориц, Рибарски, Рађеновић (Бубуљ), Новаков, Радовић, Валентик, Малетин, Максић, Балиновић, Чубрило, Тури. Селенчани, су лакше него што се очекивало, савладали госте из Бачке Паланке. Физички боље припремљени играчи Кривња поросто су летели по терну.

Д. Јововић

Бачки хајдук - Лабудњача 5:1 (2:0)

БАЧКО НОВО СЕЛО: Игралиште Бачког хајдука, гледалаца 150, судија Лукић (Гајдобра).Стрелци: Живановић у 15. и 49, и Д. Николић у 35, М. Николић у 55. и Мријанов у 76. за Бачки хајдук, Бјелогрлић у 81. минуту за Лабудњачу. Жути картони: Штрбац, Маријанов (Бачки хајдук), Дејан Петровић (Лабудњача).

БАЧКИ ХАЈДУК: Петровић, М. Јановић (И. Јановић), Власдислав (Емић), Бојић, Штрбац, Трифкановић, М. Николић (Ђурановић), Живановић (Јурчевић), Д. Николић, Ишиковић, Т. Николић (Маријанов).

ЛАБУДЊАЧА: Немет, Вулетић, Девић, Зорић, Станковић, Дејан Петровић, Драган Петровић, Стефановић (Градина), Бјелогрлић, лутров (Јагодић), Росић (Маливук).

Од безброј шанси, домаћин је постигао само пет голова, док су гости из једне шансе постигли почасни погодак.

М. Малишић

Славија (Б) - Нештин 3:2 (2:1)

БОЂАНИ: Игралиште Славије, гледалаца 120, судија Лалић (Бачка Паланка).Стрелци: Зец у 6. и 42. и Мачак у 74. за Славију, Живановић у 21. и Ахметовић у  у 91. минуту за Нештин.Жути картони: Скејо, Лазаревић, Штрбац (Славија), Дукић, Ахметовић (Нештин). Црвени картон: Божин (Нештин).

СЛАВИЈА: Јагодић, Такач (Кутина), Радојчић, Драгишић, Скејо (Птковић), Зец, Лазаревић (Смољански), З. Јовановић (Б. Јовановић), Мачак, Кончар, Штрбац.

НЕШТИН: Дукић, Валентик, Увачек (Радомировић), Гашић (Божин), Пуделка, Василић (Бакош), Ћулибрк, Вукмировић, Гњатовић, Ахметовић, Живановић.

Била је то веома занимљива игра.У првом полувремену гости су имали прегршт шанси, а само је Живановић био успешан. Зец са два изврсна гола, после брзих аклција, преокренуо је резултат у корист домаћина. Мачак је само потврдио победу играча Славије. Ахметовић је у надокнади времена, голом  умањио сигурну победу домаћина.

Б. Јовановић

МАЛИ БАЧ: Младост - Кулпин 0:3, ВИЗИЋ: Борац - Бачка (Д) 1:4, БОЂАНИ: Славија - Нештин 3:2, СЕЛЕНЧА: Кривањ - Стари град 3:1, БАЧКО НОВО СЕЛО: Бачки хајдук - Лабудњача 5:1, МАГЛИЋ: Маглић - Славија (П) 0:2.

Војводина из Товаришева је била слободна.

1. Славија (П)   13     11     1      1      42:10        34

2. Војводина     12     11     0      1      42:12        33

3. Кулпин  13     11     0      2      55:14        33

4. Кривањ 13     10     0      3      50:19        30

5. Маглић  13     7      1      5      29:26        22

6. Бачка (Д)      13     6      2      5      33:24        20

7. Нештин 13     5      1      7      23:26        16

8. Стари град    13     5      1      7      22:33        16