Општинска лига Рума: Лако с фењерашем

У доста занимљивој игри, ипак, бољи ривал је славио и то убедљиво и заслужено.
fudbal

Полет - Борац (С) 1:5 (0:2)

НИКИНЦИ: Игралиште Полета, гледалаца 50, судија Митровић (Добринци).Стрелци: Бојановић у 75.за Полет, Д. Јанковић у 10, Басара у 40, Д. Марјановић у 52, М. Ђаковић у 62.и Драгичевић у 65.за Борац.Жути картон: Ж. Нешковић (Борац).

ПОЛЕТ: Бељин, Цвијановић, Стојановић, В. Јокић, С. Јокић, Бојановић, Дамјановић, Тошић, Н. Петровић, Видић, Васић.

БОРАЦ: М. Јанковић, Г. Петровић, С. Петровић, Кресојевић, Нинковић, Драгичевић, Д. Марјановић, М. Ђаковић, Басара, Ж. Нешковић, Д. Јанковић.

Стејановичани су имали још неколико добрих шанси, али и домаћини су имали неке прилике да ублаже пораз.

Д. Нинковић - Б. Тадић

Јединство (К) - Граничар (Г) 2:0 (2:0)

КРАЉЕВЦИ: Игралиште Јединства, гледалаца 50, судија Тодоровић (Хртковци).Стрелци: Поповић у 32.и Томић у 44. минуту.  Црвени картони: Спасојевић (Јединство), Костић (Граничар).

ЈЕДИНСТВО: Мошић 7, Цвитичанин 6, Радвањ 6 (Миливојевић 6), Бељин 7, Симић 7, Томић 7, Богдановић 6, Исаковић 7 (Банда 7), Станковић 6, Поповић 6, Спасојевић 7.

ГРАНИЧАР: Вукашиновић 7, Станојевић 6, Петковић 6, Костић 7, Влаховић 7, Пејчић 6, Букорац 6, Гавриловић 6, Самарyић 7.

Гости, су наступили са само девет играча, а домаћини када су повели са 2:0, потпуно су стали, као да нису више хтели слабијем ривалу, пуне мрежу.

Б. Кордолуп

Јединство (П) - Фрушкогорац 6:2 (3:1) (прекинуто у 76. минуту)

ПЛАТИЧЕВО: Игралиште Јединства, гледалаца 100, судија Ласковић (Краљевци).Стрелци: Жакула у 26.и 35, Н. Новаковић у 37.и 50, И. Клај ну 53.и Лозић у 75. за Јединство, а Бајић у 4.и 62.минуту за Фрушкогорац. Жути картон: Жакула (Јединство).Црвени картони: Стојковић, Бакић (Фрушкогорац).

ЈЕДИНСТВО: В. Сабо, Јошић (Обреновић), Поповић, Г. Петровић, Жакула, Стојановић, Јовановић, Кадар (И. Сабо), И. Клајн, Д. Петровић (Н. Новаковић), Ђурашевић.

ФРУШКОГОРАЦ: Јовановић, М. Граовац, Бјељац, Стојковић, Јоцић, Б. Граовац, Бајић, Антонић, Бакић,  Миоковић, Гојковић.

Веома нервозни гости у току целог меча али, без неке веће потребе, јер су домаћини били далеко бољи ривал и заслужено су постигли шест голова. Онда су гости у 76. минуту напустили игру.

М. Пантовић

Резултати:

КРАЉЕВЦИ: Јединство - Граничар (Г) 2:0, НИКИНЦИ: Полет - Борац (С) 1:5, ПЛАТИЧЕВО: Јединство-Фрушкогорац 6:2.Јединство из Руме било је слободно.Одложена утакмица: - СТЕЈАНОВЦИ: Борац-Јединство (Р) 0:2.

Борац (С) - Јединство (Р) 0:2 (0:2)

СТЕЈАНОВЦИ: Игралиште Борца, гледалаца 50, судија Никилић (Рума).Стрелци: Милић у 10.и Недић у 33. минуту.  Црвени картон: Милетић (Борац).

БОРАЦ: М. Јанковић 7, Г. Петровић 6, С. Петровић 6, Кресојевић-(Д. Марјановић 6), Ристановић 7, Милетић 6, Драгичевић 7, М. Ђаковић 6, Басра 6, Ж. Нешковић 6, Д. Јанковић 7.

ЈЕДИНСТВО: Мирић 6, Бабић 6, Јовић 7, Грбић 7, Греч 7, Врготић 7, Милић 7, Зец 7, Рек 7, Маринковић 7, Недић 7 (Видаковић 7).

У одложеној утакмици 5.кола Стејановчани су пружили достојан отпор гостима из Руме. Гости су повели у првом полувремену са 2:0 и то је и одлучило  победника.У другом полувремену домаћи ни су издржали цело полувреме да нису примили гол, а имали су и своје шансе.