СУБОТИЧКА ЛИГА: Фекетићани прикочили лидера

Утакмицу обележио је стасити фудбалер домаће екипе Милош Мацковић, постигавши два гола.
lopta

Јадран - Искра 2:2 (0:0)

ФЕКЕТИЋ:  Игралиште Јадрана, гледалаца:  300, судија:  Б. Вукановић (Суботица), стрелци:  Бобић у  61. и Матковић у 90. за Јадран, а Матковић(аутогол) у 53. и Дамјан Губаш (из једанаестерца) у 84. минуту за Искру, жути картони:  Д. Жмукић (Јадран), а Гаџић, Бодоњи, Н.Нађ (Искра).

ЈАДРАН:  В.Ђорђевић, Бобић(Чеке), Лабан, Н. Мартиновић (Д. Жмукић), Б. Жмукић (Гленџа), Спремо (Мирановић), Вукотић, Радуловић, Балац, Матковић, М. Мартиновић.

ИСКРА: М. Ступар, М. Секулић, Л. Миловановић, Сердар, М. Малацко (Недељковић), Комазец (Н. Нађ), Маћиженски, Бодоњи, Дамјан Губаш, Гаџић, Д. Јанковић(Михњак).

Прво, погодио је мрежу свог тима, а у финишу меча, ускратио је лидера из Куцуре за два бода. Поставио је коначан резултат, а то је и најреалнији епилог.

Ђ. Шт.

Томиславци - Напредак 3:0 (1:0)

ТОМИСЛАВЦИ: Итралиште Томиславци, гледалаца 200, судија: Гардашевић (Бачка Топола), стрелци: Миловановић у 43. Недић у 51. Крвавац у 77.минуту.

ТОМИСЛАВЦИ: Унхаус 7, Дослов 7 (Барна 7), Недић 8 (Кувељић 6,5), Ђумић 7, Дуљаји 7, Миловановић 8 (Богић 6,5), Пјевач 7 (Крвавац 7), Новаковић 7, Вокић 7, Сивчевић 7, Шарић 7 (Билбија 6,5).

НАПРЕДАК: Полић 6, Кукут 6, Перић 6, Цигановић 6, Козомора 7, Ходоницки 6, Љ. Живковић 7, Б. Живковић 7, Л. Ходицки 7, Старчев 6,5 (Ћурчић 6), Бузађин 7.

Фудбалери Томиславаца су одигралидобру утакмицу и победили. . Најбољи је играч био Недо Недић који је све решио.  Миловановић је два минута пре краја првог дела донео вођство домаћинима.

У другом делу још боља игра Томиславаца када су постигли још два гола преко Недића и Крвавца.

С. Стојиљковић

Табела и резултати:

Јадран - Искра 2:2, Будућност - Његош 2:3, Јединство - Таванкут 0:1, Томиславци - Напредак 3:0, Сента - АФК 1:2, Виноградар - Ударник 0:0, Србобран - Сутјеска 3:0, Чока - Пролетер 1:3.