ЗРЕЊАНИНСКА ЛИГА Јосимовић за тријумф

Војводина (НМ) – Борац 1:0 (0:0)
fudbalska lopta

НОВО МИЛОШЕВО: Игралиште Војводине, гледалаца: 70. Судија: Рашков (Зрењанин). Стрелац: Јосимовић у 72. минуту. Жути картони: Кошничар (Војводина), Цобор и Вукмировић (Борац).

ВОЈВОДИНА: Батанчев, Милин, Марчић, Дакић (Јосимовић), Терзин, Арсенов, Голић (Ступар),  Марић, Малешев, Кошничар (Стојков), Вијоглавин (Лалић)

БОРАЦ: Кованов, Ковачевић, Иванчевић, Томин, Цобор, Самолов, Гајинов (Медић), Грујић (Богарошки), Тошков, Барбул, Вукмировић

Домаћи су у комшијском дербију теже него што се то очекивало дошли до значајне победе. У првом полувремену гости из Александрова су имали иницијативу и три веома изгледне прилике да савладају Батанчева, који је силом прилика заменио Вескова.

Тек у другом полувремену када су у игру ушли резервисти Иса Лалић, Денис Стојков и Страхиња Јосимовић домаћи су заиграли много боље. Гол одлуке постигнут је у 72. минуту када је Стојков прошао по десној страни, упутио центаршут на супротну страну, а Јосимовић је у пуном залету лопту сместио крај Кованова.

Ст. Давидовић

Војводина (НМ) - Борац 1:0, Делија - Банат 3:3, АСК - Будућност 0:0, Раднички - ЖАК 0:8, Полет - Крајина 6:0, Младост (Л) - ЖФК Банат 1:2, Напредак - Војводина (Б) 9:0, Младост (БД) - Русанда 0:0.

1. ЖАК      10     8      1      1      28:8  25

2. Полет    10     8      1      1      28:9  25

3. ЖФК Банат    10     7      2      1      25:7  23

4. Напредак      10     6      2      2      33:10        20

5. Будућност     10     5      2      3      19:12        17

6. Младост (Л)   10     4      2      4      22:18        14

7. Војвод. (НМ)  10     4      2      4      21:18        14

8. Банат    10     4      2      4      20:17        14