Спорт - Одбојка

Спорт / Одбојка Српске одбојкашице почеле припреме за Европско првенство
Српске одбојкашице окупиле су се данас у Београду, а потом су отпутовале на Копаоник где ће обавити прву фазу припрема до 30. августа за Европско првенство.
Спорт / Одбојка Наранџић и Перић најбољи у Бачкој паланци у одбојци на песку
Клуб одбојке на песку БП Волеј из Бачке Паланке четврту годину за редом граду на левој обали Дунава дарује турнир у одбојци на песку.
Video
Спорт / Одбојка Одбојкашице стигле у Београд: Следећа медаља је златна (Видео)
БЕОГРАД: Женска одбојкашка репрезентација Србије вратила се у Београд након освајања бронзане медаље на Гран прију у Нанђингу.
Спорт / Одбојка Коларић и Клашнић славили и на шестом турниру бич-волеј Првенства Србије
Нису играли на турниру у Новом Саду, зато га нису ни освојили, али су на шестом турниру бич-волеј Првенства Србије у Сомбору, Новосађани Лазар Коларић и Ђорђе Клашнић уписали пети освојени турнир.
Спорт / Одбојка Милош Тривунић: Из САД желим у одбојкашке професионалце
Одбојкаш Милош Тривунић ушао је у историју Парк универзитета Пиратс освајањем пете шампионаске титуле у америчкој НАИА студентској лиги.
Спорт / Одбојка ГП у Нанђингу: Бразилке освојиле злато
НАНЂИНГ: Женска одбојкашка репрезентација Бразила одбранила је титулу на Гран прију, пошто је у финалу завршног турнира у кинеском Нанђингу савладала Италију 3:2 (26:24, 17:25, 25:22, 22:25, 15:8).
Спорт / Одбојка (Интервју) Неџад Османкач тренер ОК Војводине: Бићемо главна мета, али на то смо навикли
Одбојкаши Војводине НС семе почели су припреме за нову сезону последњег дана јула, али ће предстојећа сезона бити доста другачија од много претходних – актуелни су шампиони и сада ће свим ривалима бити још већи изазов.
Спорт / Одбојка Одбојкашице Србије освојиле бронзу на Гран прију
НАНЂИНГ: Женска одбојкашка репрезентација Србије освојила је бронзану медаљу на Гран прију, пошто је у мечу за треће место завршног турнира у кинеском Нанђингу савладала селекцију домаћина 3:1 (25:22, 20:25, 25:23, 25:21).
Спорт / Одбојка Српске одбојкашице остале без Гран прија, за бронзу са Кином
НАНЂИНГ: Женска одбојкашка репрезентација Србије није успела да се пласира у финале завршног турнира Гран прија у кинеском Нанђингу, пошто је изгубила од Бразила са 3:1 (20:25, 25:23, 25:14, 25:23).
Спорт / Одбојка Прве у групи: Одбојкашице Србије победиле Италију, у полуфиналу са Бразилом
НАНЂИНГ: Женска одбојкашка репрезентација Србије као победник групе пласирала се у полуфинале завршног турнира Гран прија у кинеском Нанђингу, пошто је савладала Италију 3:1 (25:18, 25:19, 16:25, 27:25). Одбојкашице Србије играће у полуфиналу Гран прија с Бразилом.
Спорт / Одбојка Италија савладала САД, и обезбедила полуфинале Србији
НАНЂИНГ: Женска одбојкашка репрезентација Србије пласирала се у полуфинале завршног турнира Гран прија у кинеском Нанђингу, пошто је данас Италија савладала САД 3:1 (25:21, 22:25, 25:22, 25:21).
Video
Спорт / Одбојка Одбојкашице боље од Американки
Одбојкашице Србије тријумфално су започеле учешће на финалном турниру Гран прија и освојиле два бода у сусрету са Американкама, мада су пропустиле огромну шансу да уберу сва три.
Спорт / Одбојка Одбојкаши Војводине НС семе почели припреме за нову сезону
Одморни, пуни енергије и жељни рада, стари, нови и потенцијални првотимци Одбојкашког клуба Војводине НС семе, окупили су се у клупским просторијама и тако почели нови циклус припрема за сезону.
Спорт / Одбојка Српским одбојкашицама једино медаља по укусу на финалу Гран прија
Одбојкашице Србије отвориће овогодишњи финални турнир најбољих шест репрезентација у Гран прију, а први сусрет у групи с Американкама показаће могу ли наше девојке да стигну до трећег одличја у овом такмичењу.
Спорт / Одбојка In memoriam: Лука Милинковић (2004 - 2017)
Одбојкашки клуб Војводина НС семе на свом сајту објавио је In memoriam трагично преминулом младом играчу Луки Милинковићу.
Спорт / Одбојка Најбоље Матићева и Милошевићева у одбојци на песку
На српском песку дешава се нешто ново. Одигран је пети турнир шампионата Србије, код девојака је наш најбољи пар Милена Матић/Марија Милошевић оправдао очекивања и освојио победнички пехар, али главна вест је код мушкараца: Лазар Коларић и Ђорђе Клашнић нису победници турнира.
Спорт / Одбојка ВИП бич мастерс: У Новом Саду 46 екипа
Рекордан број екипа пријављен је за пети турнир јубиларног 10. Вип бич мастерса и 6. Вип бич волеј лиге – Првенства Србије у одбојци на песку, који ће се у Новом Саду одржати од петка до недеље.
Спорт / Одбојка Одбојкашице за викенд имају тест пред финале ГП
Женска одбојкашка репрезентација Србије одиграће за викенд у Чангшуу контролни меч са селекцијом тог региона у склопу припрема за финални турнир Гран Прија.
Спорт / Одбојка Синиша Антонић: Подигнут ниво организације турнира у одбојци на песку
Пети турнир шампионата Србије у одбојци на песку одиграће се предтојећег викенда на новосадском купалишту Штранд и очекује се наступ најбољих играча и играчица овог спорта код нас. Турнир који у нашој земљи има најдужу традицију поново ће бити магнет за публику.
Спорт / Одбојка Гран при: Бошковићева и Пусићева најављују победе
ЧАНГШУ: Женска одбојкашка репрезентација Србије допутовала је у кинески град Чангшу, недалеко од Шангаја, где ће тренирати до 31. јула пре одласка на Финални турнир Гран прија у Нанђингу.