Спорт - Одбојка

Спорт / Одбојка Преминуо легендарни одбојкаш Миодраг Гвозденовић
СУБОТИЦА: Прослављени одбојкашки репрезентативац Миодраг Скале Гвозденовић, освајач прве медаље одбојкаша на Европским првенствима, умро је у Суботици у 77. години, саопштио је Одбојкашки савез Србије.
Спорт / Одбојка Никола Грбић: Велики трофеј, али ништа није као злато на ОИ
КОЗЛЕ: Још нисам свестан успеха. И даље не спавам добро. Све време ми пролазе кроз главу разне ствари и биће ми потребно још неколико дана да се све слегне”, каже у интервјуу за Танјуг Никола Грбић, први српски тренер који је освојио одбојкашку Лигу шампиона.
Спорт / Одбојка Андрија Вилимановић, нови техничар у редовима шампиона: Долазак у Вошу прави избор
Брзо је реаговала управа Одбојкашког клуба Војводина НС семе по раскиду сарадње са дизачем Вуком Тодоровићем и довела је двадесетпетогодишњег Андрију Вилимановића.
Спорт / Одбојка Лига нација: Одбојкашице у Риминију крећу од Турске, Пољске и Италије
БЕОГРАД: Женска одбојкашка репрезентација Србије на старту такмичење у Лиги нација у Риминију играће против Турске, Пољске и Италије, саопштила је Светска одбојкашка федерација (ФИВБ).
Спорт / Одбојка Одбојкаши на старту Лиге нација против Словеније, Пољске и Италије
БЕОГРАД: Мушка одбојкаша репрезентација Србије током прва три кола Лиге нације играће против Словеније, Пољске и Италије, објавила је Светска одбојкашка федерација (ФИВБ).
Спорт / Одбојка Никола Грбић са Заксом освојио Лигу шампиона
ВЕРОНА: Одбојкаши пољске екипе Закса Кеђержин Козле, које са клупе предводи српски тренер Никола Грбић, освојила је титулу победника ЦЕВ Лиге шампиона 2021.
Спорт / Одбојка Браћа Лука и Немања Чубрило поново заједно у ОК Војводина
Прошло је шест година од када одбојкаши Лука и његов две године млађи брат Немања Чубрило нису играли заједно.
Спорт / Одбојка Андрија Вилимановић у ОК Војводини
Искусни дизач репрезентативног калибра Андрија Вилимановић носиће дрес Одбојкашког клуба Војводина у наредне две сезоне.
Спорт / Одбојка Терзић за Лигу нација рачуна на 29 одбојкашица
БЕОГРАД: Селектор женске одбојкашке репрезентације Србије Зоран Терзић саопштио је данас шири списак играчица на које рачуна за Лигу нација.
Спорт / Одбојка ОК Војводина НС семе: Симић још две године капитен
Нису се још слегли утисци и стишали се ођеци освајања пете титуле у низу одбојкаша Војводине НС семе, а великан увелико ради на припремама за нову сезону, у којој га чека много изазова.
Спорт / Одбојка Кадети ОК Војводина НС семе прваци Покрајине
Одбојкаши Војводине НС семе(на слици) у конкуренцији кадета постали су прваци покрајине.
Спорт / Одбојка Одбојкаши Војводине узели 18. титулу и обезбедили Лигу шампиона
Још једну рецку у трофејној историји додали су одбојкаши Војводине НС семе.
Спорт / Одбојка Одбојкашице Уба освојиле прву титулу шампиона Србије
УБ: Одбојкашице Уба освојиле су прву титулу шампиона Србије, пошто су вечерас у мајсторици финалне серије плеј-офа савладале ТЕНТ из Обреновца 3:2 (25:15, 25:21, 19:25, 18:25, 15:11).
Спорт / Одбојка Одбојкаши Војводине победили Партизан и одбранили титулу
Партизан – Војводина НС семе 2:3 (25:22, 19:25, 25:21, 17:25, 14:16)
Спорт / Одбојка Одбојкаши Војводине против Партизана у четвртој утакмици финала плеј–офа
Знају одбојкаши Војводине НС семе шта их чека сутра од 17 часова у четвртој утакмици финала плеј–офа против Партизана у гостима и знају и како је потребно одиграти да би тријумфовали и узели титулу.
Спорт / Одбојка Росић: Тимским радом да вратимо Звезди шампионски имиџ; Нови тренер Игор Жакић
БЕОГРАД: Моја визија што се тиче спорта, и посла генерално, увек је шампионска. Волео бих да наш пројекат траје и да Звезду вратимо на шампионски пут, изјавио је нови генерални директор Одбојкашког клуба Црвена звезда Никола Росић.
Спорт / Одбојка Одбојкаши Војводине НС семе воде у финалној серији против Партизана
Други пут су у финалној серији пле–офа одбојкаши Војводине НС семе повели против Партизана (2:1) који у Новом Саду није имао одговор на њихову игру, па је поново изгубио 0:3.
Спорт / Одбојка Војводина победила Партизан и повела са 2:1
Војводина НС семе – Партизан 3:0 (25:12, 27:25, 25:17)
Спорт / Одбојка Шампион спреман да врати предност у серији
Свесни су одбојкаши Војводине НС семе да не сме да им се понови слаба игра из друге утакмице финала плеј–оф ,којој су изгубили од Партизана у гостима, па ће зато данас (19) у Спенсу дати све од себе да покажу препознатљиво лице и поново поведу у серији (пренос на РТВ).
Спорт / Одбојка Одбојкаши Партизана изједначили, Воша без брејка у Београду
БЕОГРАД: Ипак се финална серија плеј–офа неће завршити у четвртак у Новом Саду јер су одбојкаши Војводине НС семе изгубили од Партизана у другој утакмици одиграној у Београду.