Рукометни турнир „Војвођанска банка - Кањижа куп 2019“:  Партизану још једна лекција

Веом неизвесно било је надигравање Нексеа и Металурга на паркету Бање Кањижа, у коме је екипа из Скопља у првом делу имала предност од једног гола, а уз доста драматичних преокрета у другом делу утакмице на крају је славила екипа Нексеа.
 Mеč Nekse - Metalurg  Foto: M. Mitrović

Партизан је доживео још један пораз. Овог пута подмлађеном саставу тренера Бојана Бутулије лекцију су одржали гости из Израела, које превдоди наш тренер Никола Максимовић. Нексе је у 40.минуту имао предност од три гола, а у финишу утакмице Металург сјајним потезима Марића преокреће на 23:25, али Вида, Вујовић, Сршен и Етер су у завршници имали више концентрације.

Нексе - Металург  29:27 (14:15)

Бања Кањижа - Спортска хала Бање Кањижа, гледалаца 150. Судије: Владимир Јовандић И Марко Секулић. Делегат: Дејан Петрић. Искључења: Нексе 10, Металург 6 минута. Седмерци: Нексе 2 (2), Металург 3 (3).

НЕКСЕ: Перица, Етер 5, Мрђеновић, Баришић 2 (2), Думенчић 2, Цар, Сршен 1, Булинић , Баковаровић, Гранић , Јеленић 4, Вида 3, Бакарец 2, Пешић 8, Кваспек , Јаганац 2.

МЕТАЛУРГ: Кондев , Југриновски 3, Поповић 1, Лазаревски , Пецковски, Дупјачанец, Шиљегов 7 (3), Марић 7, Серафимов 1, Младеновић, Вујовић 1, Кбилашвили 3, Додић 4, Стојановић, Мијатовић, Арсеновски.

СЕМАФОР: 4:5 (10), 7:7 (16), 10:8 (19), 12:10 (25), 13:13 (29), 14:14 (30), 16:16 (35), 20:17 (40), 21:21 (45), 23:25 (53), 26:26 (58), 27:27 (59).

Партизан - Рамат Хашрон 20:29 (9:16)

Бања Кањижа - Спортска хала Бање Кањижа, гледалаца 80. Судије: Дарко Степановић и Бранислав Нернадић. Делегат: Дејан Перић.

Искључења: Партизан 10, Рамат Хаштон 10 минута. Седмерци: Партизан 8 (7), Рамат Хаштон 6 (6)

ПАРТИЗАН: Трнавац , Михајлов, Петар Баштри 5 (3), Јелић 1, Гудурић 1, Радовановић 5, Ерић , Гојковић 2 (1), Баћановић , Вујичић, Нешић 2, Павле Башири, Визлина, Варга , Митровић 3 (3).

РАМАТ ХАШРОН: Каптаин 1 , Вејин 3, Гал 9 (3), Ђекић 2 (2), Хуберман 4 (1), Померанз, Торкенитз 1, Коен, Павловић , Апо 2, Капон 1, Хавив, Мотола 5, Јаков, Шамир 1.

СЕМАФОР: 4:4 (8), 5:9 (15), 7:13 (25).