Триглав лига:  Нерешено у вечитом дербију

Ватерполисти Партизана и Црвене звезде одиграли су 10:10, у првом колу Триглав лиге.
vaterpolo/dnevnik.rs

Партизан је испустио победу против црвено-белих, пошто су у последњој четвртини водили 9:5.

На старту утакмице Звезда је изгледала боље, водили су 4:2, али је од тог тренутка уследила велика серија Партизана.

Црно-бели повели су 9:5 и чинило се да ће победити у првом дербију ове сезоне.

Међутим, уследио је велики пад у игри Партизана, Звезда је почела да погађа и на два минута до краја резултат је био 10:10. До краја меча резултат на семафор се није мењао.

Обе екипе имале су по напад у последњем минуту, али мреже су мировале.

Најефикаснији у тиму Црвене звезде био је Радовић са четири гола, док су код Партизана Радановић и Радоњић постигли три.

Партизан - Црвена звезда 10:10 (3:4, 3:0, 2:1, 2:3)

БЕОГРАД Базен Бањица, судије: Путниковић и Миловић. Играч више: Партизан 10 (2), Црвена звезда 11 (4). Петерци: Партизан 3 (3), Црвена звезда 1 (1).

ПАРТИЗАН:Булајић, Јакшић, Бараћ, Нешић 1, Радуловић 2, Андрин, Радановић 3, Митровић, Вићковић, Смиљевић 1, Радоњић 3, Гбадамаси, Влаховић, Тимотијевић. Тренер: Ћирић.

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Мишовић, Танкосић 1, Касум, Глигоријевић, Васин, Илић, Аџић 1, Јанковић 2, Рађен 1, Шулц 1, Гусаров, Радовић 4, Иванов, Митровић. Тренер: Милановић.