clear sky
31°C
25.06.2025.
Нови Сад
eur
117.2116
usd
100.9227
Сачуване вести Претрага Navigacija
Подешавања сајта
Одабери писмо
Одабери град
  • Нови Сад
  • Бачка Паланка
  • Бачка Топола
  • Бечеј
  • Београд
  • Инђија
  • Крагујевац
  • Лесковац
  • Ниш
  • Панчево
  • Рума
  • Сомбор
  • Стара Пазова
  • Суботица
  • Вршац
  • Зрењанин

КАКО "ДНЕВНИК" НЕЗВАНИЧНО САЗНАЈЕ

Марко Димитријевић постигао договор са Војводином КОШАРКАШКИ КЛУБ ИМА НОВОГ ТРЕНЕРА

25.06.2025. 11:34 16:49
Извор:
Дневник
Војводина
Фото: FIBA

Марко Димитријевић постигао је договор са Кошаркашким клубом Војводина, чији ће бити нови тренер, сазнаје "Дневник" незванично.

Димитријевић је од почетка преговора био један од главних кандидата водећих у новосадском клубу, мада је последњих дана постало јасно да ће баш он преузети кормило црвено-белих. 

Две стране су пронашле заједнички језик и у наредном периоду, врло брзо, очекује се и озваничење посла.

Према сазнањима "Дневника", Димитријевић је већ обавио разговоре са појединим играчима у вези са улогама у новој сезони, што довољно говори о томе да је све јасно и да ће Новосађани од јесени са њим покушати да се домогну највиших циљева.

Димитријевић је био део стручног штаба Ненада Стефановића, када је У18 репрезентација Србије освојила златну медаљу на Еуробаскету у Нишу, годинама ради у Кошаркашкој лиги Србије у којој је водио земунску Младост последњи пут. Пре тога, био је дугогодишњи стратег Слоге из Краљева, уз епизоде у Колубари, Здрављу, Новом Пазару, Младости из Смедеревске Паланке, али и Либану, где је био помоћник у женској кошарци у Анибалу. Тренерску каријеру почео је у Полету из Ратине.

Војводина би требало да учествује у АБА 2 лиги и у КЛС, а ангажман Димитријевића јасно доказује да се амбиције неће мењати у односу на прошле сезоне, када су црвено-бели стремили трофеју у регионалном такмичењу и првом месту у домаћем шампионату.

Извор:
Дневник
Пошаљите коментар