СЛИКА ЗА КОЈУ РЕЧИ НИСУ ПОТРЕБНЕ: Подршка селектора и пријатеља, Пауновић и Мирковић један уз другог
Подршка селектора, сарадника и пријатеља. Вељко Пауновић и Зоран Мирковић.
Слика за коју речи нису потребне, без обзира на тренутак и оно што пре свега очекује „А“ репрезентацију Србије.
„Орлови“ се у Спортском центру ФСС припремају за дуел са Енглеском у Лондону, млада селекција за провере против Чешке и САД, а колико међусобног поштовања има у СЦ ФСС најбољи пример су два селектора.
Вељко Пауновић је и поред згуснутог дневног календара испуњеног обавезама, искористио тренутак да погледа тренинг У-21 селекције који је почео раније. По завршетку истог Зоран Мирковић се преселио на трибине поред терена „Мишел Платини“ и испратио рад „орлова“ који у среду одлазе у Лондон, где их у четвртак очекује важан меч са Енглеском.
👊🏻🇷🇸 По плану и програму селектора Вељка Пауновића и његових сарадника из стручног штаба, репрезентативци Србије су у уторак у Спортском центру ФСС у Старој Пазови одрадили два тренинга у склопу припрема за предстојећи меч против Енглеске.
Уз асистенцију фудбалера Телеоптика,… pic.twitter.com/pOXpZ4azl0— Fudbalski savez Srbije | FA of Serbia (@FSSrbije) November 11, 2025