ПРЕД НЕДЕЉНО ГОСТОВАЊЕ ФК ТСЦ НИШКОМ РАДНИЧКОМ У ЕЛИТНОМ ДРУШТВУ (14): Време је за победу
Фудбалски клуб ТСЦ не личи на екипу која је прошлих сезона била при врху табеле Суперлиге, а претходне је направила историјски искорак и Лиги Конференција и стигла до нокаут фазе.
После серије лоших резултата Бачкотополчана цех је платио тренер Дарије Калезић, а на његово место стигао је тренер омладинског тима Немања Миљановић.
Имао је млади стручњак прилику да ради са екипом током репрезентативне паузе, а у недељу има шансу да се докаже на гостовању Радничком у Нишу. Утакмица се игра на Чаиру од 14 сати.
-Добро смо искористили паузу и екипа је жељна рада. Одрадили смо осам јаких тренинга и задовољан сам припремом у последњих недељу дана. Очекује нас тежак сусрет са Нишлијама, али жељни смо игре и доказивања. Направили смо добру анализу и прижељкујемо победу - јасан је Миљановић.
У току репрезентативне паузе Бачкотополчани су гостовали Осијеку и поражени су 1:2. ТСЦ је у плеј-аут зони и по тренутним играма то је сасвим реално стање. Бачкотополчани након 15 утакмица имају по четири победе и ремија и седам пораза. Не могу да се похвале ни са голгетерским учинком. Екипа са севера државе дала је свега 14 голова, а примила 19.
Подсетимо Нишлије су откинуле по бод двема најбољим екипа у држави, Црвеној звезди и Партизану.