СВИМ ВЕРНИЦИМА УПУТИЛА НАЈЛЕПШЕ ЖЕЉЕ Председница Општине Беочин са суграђанима на Божићној миси
24.12.2025.
23:21
23:23
Коментари (0)
Председница општине Беочин Биљана Јанковић присуствовала је вечерас заједно са суграђанима који обележавају Бадње вече, Божићној миси која је одржана у цркви Свете Барбаре у Беочину.