Хорор у ресторану у Земуну ПИЈАНИ ГОСТ ТОКОМ ТУЧЕ ДРУГОМ МУШКАРЦУ ОДГРИЗАО УВО
31.12.2025.
18:48
18:55
Коментари (0)
У једном ресторану на Кеју ослобођења у Земуну, око 18 часова дошло до тешког инцидента када је пијани гост, током физичког обрачуна, другом мушкарцу одгризао уво.
Сведоци наводе да је атмосфера у ресторану била мирна све до тренутка када је један од мушкараца, видно под дејством алкохола, изгубио контролу, пише Телеграф.рс.
Расправа је убрзо прерасла у физички обрачун, током којег је осумњичени насрнуо на другог госта и у једном тренутку му одгризао део ува. Присутни гости и особље ресторана покушали су да раздвоје сукобљене стране и позвали полицију и Хитну помоћ.