clear sky
21°C
09.06.2026.
Нови Сад
eur
117.3182
usd
100.6764
Сачуване вести Претрага Navigacija
Подешавања сајта
Одабери писмо
Одабери град
  • Нови Сад
  • Бачка Паланка
  • Бачка Топола
  • Бечеј
  • Београд
  • Инђија
  • Крагујевац
  • Лесковац
  • Ниш
  • Панчево
  • Рума
  • Сомбор
  • Стара Пазова
  • Суботица
  • Вршац
  • Зрењанин

ДИНКО ЈЕ ЖАЛОСТАН ШТО ЈЕ ВОЈВОДИНА У СРБИЈИ! Лидер СНС Вучевић поставио Грухоњића на место: Његови напади на Вучића напади су на уставни поредак!

01.02.2026. 20:26 20:38
Пише:
Извор:
Дневник
милош
Фото: принтскрин инстаграм/ milosvucevic

Лидер напредњака и саветник председника републике за регионална питања Милош Вучевић поставио је Динка Грухоњића на место реагујући на његове изјаве дате Слободној Босни да ће држава зубе сломити у Новом Саду, где ће се како је Грухоњић рекао "обрачунати са српским клеронационализмом".

-Динко Грухоњић је поносан што носи "дивно име Динка Шакића". Динко Грухоњић је за једнострано проглашену "независност Косова" рекао да је реч о "историјској правди". Динко Грухоњић је жалостан што се Војводина налази у Србији. Његови напади на председника Александра Вучића, напади су блокадера на уставни поредак, на српско право да имамо своју државу, на нашу независност. И свако ко себе сматра Србином, а блокадер је, треба добро да се запита - како је завршио у покрету који води један Динко Грухоњић? И за спровођење чијих идеја се заправо бори?- написао је Вучевић на друштвеној мрежи X.

Извор:
Дневник
Пише:
Пошаљите коментар