ХОЋЕ ЛИ КАРЛИК ЏОНС ОСТАТИ У ПАРТИЗАНУ? Агент се поново огласио
Карлик Џонс је једно од најактуелнијих питања међу навијачима Партизана – да ли ће остати у црно-белом дресу и наредне сезоне, а сада се поново огласио његов агент.
Од повратка после прелома кости стопала, плејмејкер Јужног Судана игра одлично и кључни је играч тима Ђоана Пењароје у серији од пет победа у Евролиги.
Ипак, његов уговор са Партизаном истиче на крају сезоне, што отвара врата бројним понудама.
Недавно се на друштвеним мрежама огласио Џонсов агент Џошуа Гудвин, објавивши на Инстаграму слику са грбовима више евролигашких клубова, укључујући и Црвену звезду, уз питање "Где ће Карлик Џонс отићи?" и песму "Get Money" легендарног репера Бигија Смолса.
Многи су ту објаву протумачили као могуће опраштање Џонса од Партизана, али сам плејмејкер је то демантовао након победе над АСВЕЛ-ом.
"Мој агент је велики шаљивжија, не треба озбиљно схватати оно што он говори", изјавио је Џонс.
Ипак, Гудвин је поново послао поруку везану за будућност свог клијента – овог пута кроз црно-беле емотиконе, што је изазвало бројне спекулације међу навијачима црно-белих.
У међувремену, Џонс наставља да пружа сјајне партије, а посебно је блистао у победи Партизана над Валенсијом у Београду прошлог петка.
(Б92)