few clouds
20°C
04.06.2026.
Нови Сад
eur
117.3182
usd
100.6764
Сачуване вести Претрага Navigacija
Подешавања сајта
Одабери писмо
Одабери град
  • Нови Сад
  • Бачка Паланка
  • Бачка Топола
  • Бечеј
  • Београд
  • Инђија
  • Крагујевац
  • Лесковац
  • Ниш
  • Панчево
  • Рума
  • Сомбор
  • Стара Пазова
  • Суботица
  • Вршац
  • Зрењанин

ЈЕЗИВЕ СЦЕНЕ У РАКОВИЦИ "Са сатаром у руци ударао по столовима и шанку, а онда је кренуо на људе" ПОЛИЦИЈА ТРАГА ЗА НАПАДАЧЕМ

30.03.2026. 09:27 09:39
Пише:
Извор:
Телеграф
најновија
Фото: Дневник

Београдска полиција интензивно трага за мушкарцем који је синоћ изазвао праву драму у једном ресторану у Раковици.

Наоружан сатаром, нападач је, како преноси Телеграф, упао у пун објекат, где је пред престрашеним гостима почео да уништава све пред собом.

Рушилачки поход и пљачка усред вечере

Инцидент се догодио, како пише Телеграф, изненада када је непознати мушкарац, витлајући хладним оружјем, почео да ломи инвентар ресторана. Након што је демолирао део унутрашњости, нападач се окренуо ка присутнима. Претећи сатаром, он је опљачкао неколико гостију, одузимајући им новац и личне ствари док су људи у шоку посматрали сцену.

Ни излазак из објекта није прошао без инцидента. Приликом бега, мушкарац је, како пише Телграф, оштетио и аутомобил који је био паркиран непосредно испред улаза у ресторан.

Срећа у несрећи: Без повређених, али штета је огромна

Иако је сцена подсећала на акционе филмове, нико од присутних није физички повређен. Гости и особље су одмах алармирали полицију, али је нападач успео да побегне у непознатом правцу пре доласка патроле.

- Све се одиграло муњевито. Човек је ушао бесан, са сатаром у руци. Почео је да удара по столовима и шанку, а онда је кренуо на људе. Било је језиво гледати то дивљаштво- наводи један од сведока драме за Телеграф.

Мотив и даље мистерија

У ресторану је причињена велика материјална штета, а полиција је на лицу места обавила увиђај. Мотив овог напада за сада није познат, а оперативни рад на идентификацији и хапшењу починиоца је у току. Прегледају се снимци са надзорних камера околних објеката.

Телеграф 

Извор:
Телеграф
Пише:
Пошаљите коментар