(ФОТО) СИЛОВИТ СУДАР НА ПУТУ БИЈЕЛО ПОЉЕ-ПРИЈЕПОЉЕ Оба возила слетела у канал, ватрогасци излачили повређеног
17.04.2026.
11:53
11:56
Коментари (0)
БИЈЕЛО ПОЉЕ: Током јутарњих сати на магистралном путу Бијело Поље - Пријепоље у месту Поткрајци дошло је до теже саобраћајне незгоде када су се сударила да путничка возила.
На лице места осип полиције и Хитне помоћи интервенисала је и екипа ватрогасаца - спасилаца.
- Од силине удара оба возила су завршила у каналу поред пута. У интервенцији је учествовало једно специјално ватрогасно возило и 4 ватрогасца који су ослободили једно лице које је било у бесвесном стању. Њега је преузела хитна служба, казао је за РИНУ Един Колић командир Службе заштите и спасавања у Бијелом Пољу.
Даљом истрагом биће утврђено како је досло до саобраћајне незгоде.