НАСТАВЉА СЕ "ХУМАНИТАРНИ ПОНЕДЕЉАК" Апел грађанима да се у што већем броју одазову за помоћ у лечењу најугроженијих
06.05.2026.
12:03
12:21
Коментари (0)
ЈКП „Градско зеленило“ наставља акцију „Хуманитарни понедељак“ на Штранду, где се током купалишне сезоне улаз понедељком не наплаћује, већ се прилози намењују суграђанима којима је помоћ неопходна.
Aкције су усмерене за лечење тешких и ретких обољења, а сви којима је помоћ потребна, захтеве, уз пратећу медицинску документацију, могу доставити на главној благајни Штранда.
“Хуманитарни понедељак” траје током купалишне сезоне, те се овом приликом позивају посетиоци Штранда да се у што већем броју одазову апелу за помоћ и својим доприносом помогну лечење најугроженијих.
Кутија за донације биће видно обележена и постављена код улазне капије.