Одиграти 100 утакмица за Вошу је феноменалан осећај ЦРНОМАРКОВИЋ ПРВИ ПУТ ПРЕД ДОМАЋИМ НАВИЈАЧИМА КАО ЧЛАН КЛУБА „100“
Ђорђе Црномарковић је одиграо 100. утакмицу у дресу Војводине у дуелу против Графичара у Београду.
Данас (петак) ће, међутим, први пут изаћи пред домаћу публику на стадиону „Карађорђе“ као члан Вошиног клуба „100“.
Војводина од 18 часова дочекује Чукарички у 35. колу Суперлиге Србије.
– Осећај је феноменалан. Никада у каријери нисам имао толико наступа за један клуб. Сто утакмица у Војводини је заиста леп осећај – рекао је Црномарковић за клупски Инстаграм.
Он је у ових 100 утакмица издвојио ону која му посебно значи.
– То је победа против Црвене звезде на Маракани. У том тренутку Звезда девет и по година у домаћем првенству није изгубила у Београду. Ми смо то успели - истакао је Црномарковић.
На месту штопера је променио пуно партнера.
– Сви момци су били изузетно квалитетни, добри и заслужили су трансфере у друге клубове. Мени није проблем да се адаптирам са колегом из задње линије, а сваки је био другачији на свој начин. Све у свему, имам константност и драго ми је што могу да се адаптирам – додао је Црномарковић.