Ако ОВОГ ДАТУМА планирате лет за Тиват ЕР СРБИЈА ИМА ВАЖНО ОБАВЕШТЕЊЕ Ево шта су поручили из националне авио-компанија
БЕОГРАД: Национална авио-компанија Ер Србија објавила је данас да ће преусмерити поједине летове из Београда за Тиват 4. и 5. јуна, јер се због планиране потпуне обуставе друмског саобраћаја у том црногорском граду током одржавања Самита ЕУ-Западни Балкан очекују значајна ограничења у приступу Аеродрому Тиват.
У циљу несметаног одвијања саобраћаја, Ер Србија ће следеће летове преусмерити на Аеродром Подгорица - 4.јун: ЈУ682/683 и ЈУ684/685 и 5.јун: ЈУ680/681 и ЈУ684/685
Летови ће бити реализовани под измењеним бројевима (са додатком броја 4 испред постојећег броја лета), док ће сви путници бити аутоматски преусмерени на нове летове.
За више информација, путници се могу обратити Контакт центру Ер Србије на број 0800111528 из Србије, и на +3811131112123 из иностранства.