ЦРНО-БЕЛИ ВЕЋ ДУГО НЕМАЈУ ТРОФЕЈ! Саша Илић поручио: Партизан је велики клуб и амбиције су исте
25.06.2026.
15:18
15:20
Коментари (0)
Тренер фудбалера Партизана Саша Илић рекао је после окончања првог дела припрема за следећу сезону да клуб већ много година нема трофеј, али је истакао да су црно-бели велики клуб и да су амбиције увек исте.