(ФОТО) "ЉУДИ СУ НАЈВЕЋА СНАГА СРБИЈЕ" Маја Гојковић после скупа у Београду послала јасну поруку
27.06.2026.
20:51
20:54
Коментари (0)
Председница Покрајинске владе Маја Гојковић огласила се на свом Инстаграм профилу након скупа „Србија је наша породица“, који је данас одржан у Београду, поручивши да су са тог окупљања послате снажне поруке слоге, јединства и заједништва.