(ФОТО) "ЉУДИ СУ НАЈВЕЋА СНАГА СРБИЈЕ" Маја Гојковић после скупа у Београду послала јасну поруку
27.06.2026.
20:51
20:54
Коментари (0)
Председница Покрајинске владе Маја Гојковић огласила се на свом Инстаграм профилу након скупа „Србија је наша породица“, који је данас одржан у Београду, поручивши да су са тог окупљања послате снажне поруке слоге, јединства и заједништва.
Гојковић је навела да је председник Србије Александар Вучић том приликом поручио да су људи највећа снага Србије и да се само уједињени могу градити сигурна и успешна будућност.
Она је у објави подсетила и да је председник Вучић предложио да листа Српске напредне странке на предстојећим изборима носи назив „Уједињена Србија“.
„Будућност Србије је у слози. Србија је једна породица!“, написала је председница Покрајинске владе Маја Гојковић у објави на свом Инстаграм профилу.