ЦРНИ БИЛАНС НА ПУТЕВИМА ЈУЖНОБАЧКОГ ОКРУГА! Чак 11 незгода, осам повређених за један дан
У понедељак, 3. августа, на подручју Јужнобачког округа догодило се 11 саобраћајних незгода, у којима је једно лице задобило тешке, а седам лица лаке телесне повреде.
У истом периоду, на подручју Града Новог Сада догодиле су се три саобраћајне незгоде, у којима је једна особа теже повређена.
Полицијска управа у Новом Саду је 3. августа на подручју Јужнобачког округа открила и санкционисала укупно 178 прекршаја из Закона о безбедности саобраћаја на путевима.
Из саобраћаја су искључена 22 возача и два возила, док су задржана два возача – један због вожње под дејством алкохола, а други због насилничке вожње.
За насилничку вожњу терети се возач који је у Бачкој Паланци управљао бициклом у стању потпуне алкохолисаности, са више од два промила алкохола у организму.
Задржани возачи ће, уз прекршајне пријаве, бити приведени надлежном прекршајном судији.